2733
2734

آهنگایی که قبلا گوش کردین یا جدید فرقی نداره یه تیکه از ترانه رو هم تایپ کنید😆😆

مثلا یه خواننده بود قبلا ایمان استار بود فک کنم یه آهنگ داشت دامن تنگی داری رقص قشنگی داری خیلیییی مسخره بود😂😂

از اهنگ شما خونتون مورچه داره برادران خداوردی هم بدم میاد😐

یادمه تو یه عروسی همینو گذاشته بودن و این آهنگ میرقصیدن😂

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!

شلوار پلنگی من🤣🤣

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلیه بایدفک کنم😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

اخ بابام عاشق محسن لرستانیه یه اهنگی میخونه مضمونش اینه اون پسره‌بچه قرتیه کیه میگن دوسش داری امشب مست میکنم میرم میکشمش خونش گردن خودشه گیس ننت بذار برم امشب قیامت میکنم هی انکار نکن اینقدددد بدمممم میااااد😐😂😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

آهنگای اندی😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706