2733
2734
عنوان

نماز اول وقت مهم تره یا اماده کردن غذای شوهر سروقت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2348 بازدید | 198 پست
خب شما ناهارتو زودتر درست کن..من تازه 11 شروع میکنم؛ 12 درحال پخته، به نمازمم میرسم،2 هم کاملا آماده ...

من ساعت 11 زور میزنم که از خواب بلند شم 😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
واقعا.... اخه مگه نمیگن واسه نماز باید مرتب بود بدن خوش بو باشه 

ببین واسه هر نماز دوش بگیری ک به بدنت اسیب میرسونی ن افراط و تفریط اگه ب نماز اینقدر بها میدین . ب اسراف و هدر ندادن اب هم اهمیت بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلم اینم نمیتونم سروقت بیدارشم دیگه خیلی هنر کنم ده ونیم بیدارمیشم 😐

خب برنجت رو از شب قبل خیس کن خورشتتم شب اماده کن

موقع ناهار برنجت رو دم کن 

راحت تری که

زندگی زیباست
شبا زود بخواب...اینجوری خیلی بده..من خودمم دیر بیدار میشم؛ ولی واقعا روزتو از دست میدی..قشنگ ساعت 9 ...

اره واقعا خودمم میبینم که روزامون رو هدر میدم ولی نمیتونم بیدارشم خیلی خوابم میاد خیلی خیلی

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
2738

بنظرمن با شکم پر نماز خواندن بهتر از نماز خواندن با شکم خالی و تمام فکر و ذهنت ب غذا باشه..

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

نماز

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
خب برنجت رو از شب قبل خیس کن خورشتتم شب اماده کن موقع ناهار برنجت رو دم کن  راحت تری که

بذار برنامه روزانمو بگم کیف کنی

ساعت 11 بیدارمیشم تا 12 مشغول صبحانه خوردن و مرتب کردن خونه ساعت 12 ناهار میزارم تا ساعت سه بعد ...ساعت سه شوهرم میاد ناهار میخوریم تقریبا یک ساعت اینا طول میکشه ساعت چهار ظرفا رو میشورم و شروع میکنم درست کردن شام تا هفت اینا ساعت هشت شام میخوریم و دوباره ظرف اینا و.... ساعت 12 میخوابیم و دوباره روز از نو..... بچه هم ندارم 😂الانم وقت ازاد دارم چون خ مادرشوهرمم

2706