2733
2734
عنوان

به نظرتون بورس دوباره اوج می گیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 37 پست
تو ک اینقد خوش شانس بودی تا حالا وارد نشدی دیگه خودت با علم ب بیخود بودن بورس لگد ب شانس ات نزن اگر ...

دوس داشتم ب کسی نگم همینطور جمع شه برای روز مبادای ایندم ولی انگار اینجا جایی برا جوونا نیس

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا وارد نشو فعلا داغونه بعد عیدم ک بخاطر انتخابات همه از بورس میکشن بیرون بنظرم فعلا اموزش ببین تا ...

رفتم بانک رییس بانکم همینو گفت

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

@کیمیا___97    

عزیزاون کانال که تو تلگرام داشتی رو من گم کردم یعنی دیگ برام پاک شد

بنظرت بورس دوباره اوکی میشه؟😔😔😔😔😔

یا باید قید پولمو بزنم

البته پولم زیاددد نبود ولی بازم

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍
2728
رفتم بانک رییس بانکم همینو گفت

بنظرم خدا دوست داشته ک نیومدی تاحالا ما ک سرمایمون یک سوم شد 

خدا از باعث و بانیش نگذره

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
آره برو یه کلاس پیدا کن که روشای پیچوندن دزدارو یادت بده اگر نه تکنیکال و ... جوابگو نیست

حتما میرم تا ببینم بعدا اوضاع چی میشه و با علم وارد بشم

حالا یه دوست من دارم ماهی دو تومن داره میده بورس یاد بگیره و فکر میکنه همه منتظرن ایشون وارد بورس بشن بعد میلیاردی پول پارو میکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نیا کلاهتم افتاد نیا پولای ناززنینتو جلو چشت میدزدن بهتم انگه نادانی میزنن دزدای بی شرف

تو این چند روزه سکه گرفتم ینی اینم برم سکه بخرم بهتره؟

2740
حالا یه دوست من دارم ماهی دو تومن داره میده بورس یاد بگیره و فکر میکنه همه منتظرن ایشون وارد بورس بش ...

ینی فایده نداره؟؟؟

تو این چند روزه سکه گرفتم ینی اینم برم سکه بخرم بهتره؟

ازون بازار خبر ندارم اما اصلا تو بورس نیا من فقط تو دو هفته اخیر چندین میلیونم جلو چشمم آب شد هنوزم قراره بشه با اینهمه ضرر نمیتونم خارج شم دو هفته کامل صف فروشه با 5- خدا ازشون نگزره

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
ینی فایده نداره؟؟؟

نه عزیزم بنظر من اون مقطع هم دون پاشیدن بود و تکرار نمیشه مگه باز بخوان دون بپاشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بنظرم خدا دوست داشته ک نیومدی تاحالا ما ک سرمایمون یک سوم شد  خدا از باعث و بانیش نگذره

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه الهی

ازون بازار خبر ندارم اما اصلا تو بورس نیا من فقط تو دو هفته اخیر چندین میلیونم جلو چشمم آب شد هنوزم ...

یا حسین خدا ازشون نگذره بحق همین شب عزیز

2706