2703
2553
عنوان

به نظرتون بورس دوباره اوج می گیره؟

260 بازدید | 37 پست

میخاستم تازه وارد شم کلییی امید و آرزو داشتم نه برای دید کوتاه مدت برای بلند مدت 

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

تو ک اینقد خوش شانس بودی تا حالا وارد نشدی دیگه خودت با علم ب بیخود بودن بورس لگد ب شانس ات نزن

اگر وارد شدی و ضرر دادی فقط بگو خودم کردم ک لعنت بر خودم باد

بورس جای براورده شدن امال و ارزوها نیست

اصلا وارد نشو فعلا داغونه بعد عیدم ک بخاطر انتخابات همه از بورس میکشن بیرون بنظرم فعلا اموزش ببین تا بعد انتخابات اگ اوضاع خوب شد وارد شو

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706