2737
2734

بچه من چهارسال پیش به دنیا اومد دیدنش ک نیومد هیچی تو تلگرامم تو گروه فامیلی همه تبریک گفتن اون نگفت .حالا خودش بچه دار شده هی عکس بچشو میزاره استوریش نمیدونم تبریک بگم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آیا شما سگی که گازتون گرفته رو گاز میگیرید؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2740

نه نگو

خواهر کثافت منم بهم تبریک نگفت😢😢😢

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

من بودم میگفتم

اون حالا نتونسته یا نخواسته بگه شخصیت خودشو نشون داده

ولی من با شخصیتم پس تبریک میگم

اتفاقا بنظر من با بعضیا نباید مثل خودشون رفتار کرد

مثل چشمای خسته ی لبریز...

اره میگم تا بفهمه چقدر حقیر و کوچیک بوده که نتونسته یه تبریک بگه.حتما تبریک بگو اتفاقا خیلی گرم و خوب بزار از شرمندگی اب شه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

اصولا رفتار بد و ناشایست دیگران باعث نمیشه من از خوده واقعیم فاصله بگیرم

من جات بودم تبریک میگفتم

اون اگه حالیش بشه خجالت میکشه از کار بدش ، توام خوبیتو بیشتر ثابت میکنی

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

دختر منم ب دنیا اومد دختر خالم ن زنگ زد ن اومد ولی جشنم دعوتش کردم الان دخترش ب دنیا اومده میخام برم 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

نه بچه ی اون از بچه ی من بهتر و عزیز تر نیست. نمیگم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706