2733
2734

چندماه پیش مادرم گفت خواب دیدم بچت اومده دنیا ازاین کرومزومیه چیه ک یه کم تپلن ازاونا بوده بعد من ک غربالگری اول ودوم روانجام دادم بعد هفته پیش خواب دیدم بچم عقب مانده بود بدنیااومده بود دیشبم خواب دیدم کرومزومی بود خیلی خیلی چاق وکوتاه بعد دوسش نداشتم رفتم تو یه روضه ای پرده امام رضا اویزون بود چنگش میزدم میگفتم یا رضا بداد این بچه برس...استرس گرفتم خواب های من ومادرم همه تعبیرصحیح میشن بنظرتون ازمایشی سونوگرافی چیزی اینومیتونه تشخیص دقیق بده؟؟؟

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن. که به هرچیزی زیاد فکر کنی خوابشو میبینی به نظرم واسه همینه که این. خوابارو میبینی

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

انومالی دقیق دیگه.بعدم بنطرم استرس و خواب های بد تو بارداری طبیعیه .من همیشه خواب میدیدم بچم ی اتگشتش کمه.پا نداره.بهم چسبیدن....

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

استرسشو دارید ک این خوابا رو میبینید .این چیزا تو غربالگری نشون میده ..اگه بود ک میگقت سندروم دان داره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

عزیزم از استرس میبینید، وقتی غربالگری چیزی نشون نداده دیگه فکر چی میکنید!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

این خوابها که منشاش همین استرسها و دل نگرانی هاست، توکلت به خدا باشه، نذر امام رضا کن ان شاءالله که صحیح و سالم بدنیا میاد...🤲

کلا تا بچه بدنیا نیاد خانمهای باردار خیالشون راحت نمیشه و همیشه استرس دارن تا این دوران بسلامتی تموم بشه، نگران نباش و اصلا برای خوابت دنبال تعبیری نباش و برای کسی هم تعریف نکن که انرژی منفی بهت بده... 💖

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
2706