2733
2739
عنوان

میشه راه حل بدین من چکارکنم؟

133 بازدید | 16 پست

شوهرم شبکاری داره نمیتونم بمونم خونه چون جدیدا دزدی شده ازمحلم میترسم،میخام برم خونه مامانم یه شهر دیگه راضی نیست همش میگه برو خونه مادرشوهرت 😔 اونجاهم میخام برم یه خواهرشوهردارم مشکل اعصاب داره اعصابم منم میریزن بهم😔 خیلی دلم گرفته چراکنم😔 

مادرت میگه برو خونه مادرشوهرت؟

درارو قفل کن بمون خونت عشقم ..آپارتمانی هست یا ویلایی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ویلایی بزرگ دوربرمون بیابونیه ، اره مامانم هیچ تعارف نمیکنه😔میگه برو اونجا 

اگه پنجره و درهاتون حفاظ داره درارو قفل کن و خونت بمون.

اگرم نه بنظرم همون خونه مادرشوهرت برو اخه چرا مادرت اینطوری میگه😔

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

دعوتین تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید