2737
2739
عنوان

دیدن اعداد و ساعت رُند!!!!!!!!

3881 بازدید | 34 پست

بنظر خودم اوایل خیلی مسخره میومد!

ولی حقیقتا دیگه گَندش دراومده😁

خیلی میبینم. خیلییییی

با ۲۴ سال سن، اولین باره، تقریبا هم از برج ۵ هست

اوایل فقط ساعت رند میدیدم، الان هرجا چشم میندازم، اعداد رُند میبینم

گوگل کردم، نوشته بود کار فرشته هاس، اینطوری نشون میدن مراقبتن

دوستان شاید واقعا مسخره بیاد، ولی اگه کسی اطلاعات داره بهم بده. اخه دیگه شورش دراومده.هرروز... 

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این نمیدونم ولی اگه اینستا داری بهت پیشنهاد میدم مطالب این صفحه را بخونی 

https://instagram.com/_futureland2_?igshid=1j3ys02eb2e4o

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ینی چی... من ک صبح تاشب ونصفه شب.. کلا ۱:۱/۲:۲/۳:۳ ب ترتیب میبینم😂😂انگارچشام عادت کرده

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
جاان؟

تا حالا پیش نیومده؟؟؟

برا منم پیش نیومده بود

مثلا یهو از خواب بیدارشدم، گوشیمو چک کردم دیدم ۵:۵ دیقس

این فقط ی نمونشه

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
یکی ب فکرته

خاگ بر سرش ک نمیاد بگه🤦🏻‍♀️

2740
منم دقیقا همین طوری هستم ولی تفسیرش نمی کنم باحاله همینطوری

اخه هر کسی نمیبینه😁

دوروبر خودم ب هرگی گفتم، تعجب کرد

ینی چی... من ک صبح تاشب ونصفه شب.. کلا ۱:۱/۲:۲/۳:۳ ب ترتیب میبینم😂😂انگارچشام عادت کرده

منم دیگه‌چشام عادت کرده بود برا ساعت، ولی هرجا چشم میندازم باز اعداد رند میبینم😐

حس میکنم خل شدم

منم دیگه‌چشام عادت کرده بود برا ساعت، ولی هرجا چشم میندازم باز اعداد رند میبینم😐 حس میکنم خل شدم

نمیدونم😖😖😖

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2706