2737
2734

امیدوارم هر کس هر گرفتاری داره حل بشه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١﴾ 

فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿٢﴾

إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الأبْتَرُ ﴿٣﴾

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2738
ان شاءالله عاقبت بخیر باشی ولی حداقل دلیل داشتی

اره ۷ سال عاشقش بودم با هم بودیم اخرش سر ی سوتفاهوم ازم متنفر شد گفت اعتمادمو از دست دادم فگ نمیکردم‌همجین مارمولکی باشی خدارو شکر شناختمت تو چشام نگا کرد گف ازت متنفرم دوست ندارم  فراموشت میکنم 

وقتی یکی‌اینجوری بگه عمرا بر نمیگرده 

ولی مال شما مطمن باش بر میگرده من قول میدم 

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  
اره ۷ سال عاشقش بودم با هم بودیم اخرش سر ی سوتفاهوم ازم متنفر شد گفت اعتمادمو از دست دادم فگ نمیکردم ...

الهی بمیرم برای دلت درکت میکنم و برای آرامش دلت صلوات میفرستم.شاید احمقانه هست ولی به برگشتنش امیدوارم

خدایا شکرت
الهی بمیرم برای دلت درکت میکنم و برای آرامش دلت صلوات میفرستم.شاید احمقانه هست ولی به برگشتنش امیدوا ...

خدا نکنه منم برات دعا میکنم‌عزیزم 

اره ب برگشتن عشقت امید داشته باش احمقانه چیه مطمن باش میاد زیر ۱ ماه میاد 

توروخدا دعا کن اونم‌منو ببخشه برگرده

اگه امکانش هست براش توضیح بده پیام بده که بخونه

حضوری رفتم التماسش کردم گ اشتباه متوجه شدی مال من ک بر نمیگرده حسرتش می مونه رو دلم ولی ایشالله تا اخر هفته تاپیک بزنی برگشته مال شما❤