2733
2734
عنوان

عشقم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 49 پست
نه من آن نمیشه چون آن بشه جوابمو نده زنده نمیزارمش یه بار سرهمین جواب ندادن هاش کارش به بیمارستان کش ...

واای بیچاره چیکارش کردی مگه  

سلام واسه حاجت رواییم دعای خیر کنید مرسی دوستان
به نظر شما در روز چن بار باید پیام بدم

مثلا صبح میتوتی با سلان صبح بخیر شروع کنی یا مثلا غذا درست میکنی غذات تزیین کن بگو ببین چه کردم و از این حرفا اینکه در روز چند بار پیام بدی بستگی به مدت زمان رابطت و صمیمیت بینتون داره 

من سزاوار تغییرات مثبت در زندگی ام هستم خدایا شکرت 😊🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای بیچاره چیکارش کردی مگه    

گفتم دیگه باهات نمیمونم اولش اصرار کرد ببخشیدو اینا ساعت 5 صبح دیگه کم آورد قلبش درد گرفت بردنش بیمارستان 😬😬😬😬😬

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2731
مثلا صبح میتوتی با سلان صبح بخیر شروع کنی یا مثلا غذا درست میکنی غذات تزیین کن بگو ببین چه کردم و از ...

چن ساله باهمیم ببین مثلا عشقم سرد وگرم میشه واسه همین من کلا سرد میشم مثلا یه روز از صب یه سره پیام میده تاشب یه روز اصلا هیچ

گفتم دیگه باهات نمیمونم اولش اصرار کرد ببخشیدو اینا ساعت 5 صبح دیگه کم آورد قلبش درد گرفت بردنش بیما ...

وااای دلم سوخت براش ک

منم بعضی وقتا پیام میدم ده بارم انلاین میشهدجوابمو نمیده بعد سه چهارساعت میاد میگه کار داشتم خیلی به ...

گلایتو بهش بگو تو دلت نزار بهش بگو خب تو فلان موقع اونجوری جوابم دادی به این علت گذاشتم به عهده خودت پیام دادن رو 

2738
گلایتو بهش بگو تو دلت نزار بهش بگو خب تو فلان موقع اونجوری جوابم دادی به این علت گذاشتم به عهده خودت ...

عه اره باید بگم ممنونم

وااای دلم سوخت براش ک

خخخ حقشه الانم مجبورش کردم اینستا رو پاک کنه 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
چن ساله باهمیم ببین مثلا عشقم سرد وگرم میشه واسه همین من کلا سرد میشم مثلا یه روز از صب یه سره پیام ...

تا حالا ازش پرسیدی که چرا رفتارت باهام تعادل نداره یکبار سردی یکبار گرم؟

پاک میکنه میره یکی مخفی میزنه مگه کاری داره؟ حداقل از اون یکی خبر داشتی این که هبچی😬

راس میگی ها الان چیکار کنم ☹️☹️☹️☹️

2706