2703
2553
عنوان

عشقم بهم میگه...

484 بازدید | 49 پست

سلام دوستان عشقم بهم میگه تا من پیام ندم تو پیام نمیدی و این خیلی بده... راستش من نمیدونم پیام بدم چی بگم ویا همش فک میکنم نکنه مزاحمش باشم کار داشته باشه ویا میگم نکنه پیش خودش بگه چه اویزون به نظر شما چیکار کنم چی بگم؟؟؟

سلام واسه حاجت رواییم دعای خیر کنید مرسی دوستان

بعضی اوقات تو اول پیام بده 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب نمیدونم چی بگم یعنی روزی چن بار پیام بدم؟

هفته ای یه بار تو اول پیام بده بگو سلام جیگر خوبی

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2714
خوش به حالتون چی میگین چطور من پیام بدم

بگو یهویی دلم برات تنگ شد

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
خب نمیدونم چی بگم یعنی روزی چن بار پیام بدم؟

من خیلی زنگ میزدم میگفت چقد زنگ میزنی بزار کارکنم الان زنگ نمیزنم میگه سرد شدس زنگ بزن😐😂خودشم نمیدونه😂میگه زنگ نمیزنی خس میکنم یه چیم گم شده😂

کاشکی عشق من بودم من همیشه خودم اول اس میدادم 😔

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2706