2733
2734

از دست دختر5 ساله دیوونه شدم دیگه همیشه در حال گریه کردنه کاش میمردم دیگه به خدا پیر شدم موهام سفیدشد پوستم داغونه دارم زجر میکشم از دستش دو ساعته هیچ جوری آروم نمیشه منم با عروسک پشمیش زدم تو سرش هیچ جا نمیتونم از دستش برم خواهش میکنم نیاید بگید برو مشاور هزار مرتبه رفتم که واسه همه بچه ها یه نسخه میپیچن دیگه کم آوردم به خاطر کارهای دخترم رابطم با همسرم خیلی بد شده 

وقتی بهم میگن چرا بچه دوم نمیاری دلم میخواد خفشون کنم خخخخخ

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی گریه کرد ولش کن برو تو اتاق درم ببند بش بگو هروقت آروم شدی و گفتی ببخشید صداتو میشنوم.یه مدت باید تحمل کنی تا بغهمه با گریه و جیغ و داد به خواسته ش نمیرسه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738

پنج ساله که بزرگه الان باید تو کارای خونه کمکت کنه

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706