2733
2734
عنوان

توده درسینه نوزاد

974 بازدید | 16 پست

مامانا دخترمن ۱۱ ماهشه سه ماهه پیش یه توده اندازه نخود زیرسینش احساس کردم همینطور سینه سمت چپش هم یه توده کوچکتر اندازه عدس.امروزم دست زدم دیدم هنوز هم توده وجود داره خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خطرناک نیست؟ عفونت منظورتون از سینه؟

عفونت توی ناحیه ریه مثل عفونت ریه غده لنفی اگر تکون بخوره خوبه یه دلیل دیگه داره ممکن بچتون خیلی لاغر باشه واسه همین لنف نود ها لمس میشه اما به هر حال باید سونوگرافی شه 

عفونت توی ناحیه ریه مثل عفونت ریه غده لنفی اگر تکون بخوره خوبه یه دلیل دیگه داره ممکن بچتون خیلی لاغ ...

مدتی پیش عفونت اداری داشت..اما ریه نه..خطرناک‌نیست عزیزم؟

مدتی پیش عفونت اداری داشت..اما ریه نه..خطرناک‌نیست عزیزم؟

نه عزیزم معمولا چیزی نیست اما خوب سونو شه اول ببینیم چیه نهایت با یه دوره انتی بیوتیک خوب میشه اگرم چربی باشه که هیچ اصلا درمان نمیخواد اما خوب سونوگرافی بشه دکتر نبردینش؟

نه عزیزم معمولا چیزی نیست اما خوب سونو شه اول ببینیم چیه نهایت با یه دوره انتی بیوتیک خوب میشه اگرم ...

نه برای این‌مساله دکتر نبردم چون تو نت که سرچ کردم خوندم اگر تکون بخوره مشکلی نداره خیالم راحت شد اما الان دست زدم احساس کردم کمی بزرگ شده نگران شدم

نه برای این‌مساله دکتر نبردم چون تو نت که سرچ کردم خوندم اگر تکون بخوره مشکلی نداره خیالم راحت شد ام ...

من الان یکیش دارم چند ساله تکون میخوره نگران نباش ممکن اصلا عادی باشه ولی باید ببری دکتر عزیزم شاید عفونت باشع باید درمان شه 

2706