2733
2734
عنوان

دوستاتون چه قدر شبیه خودتونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 48 پست
با کسایی که شبیه شما فکر نمیکنن هم دوست باشید ..فقط اونا به شما چیزی اضافه میکنن💙

بله درسته👌🏻 من با افرادی هم که همفکرم نیستن رابطه دوستی دارم ولی خب اینکه بشه اسمشو دوست صمیمی گذاشت نه😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
من کم سن تر بودم دایره دوستام زیاااااد بود باهمه سلام علیک داشتم ولی با سن بالارفتن فقط کسایی ک ازشو ...

من درمورد کتاب با یه سریا صحبت میکنم ..میرم کافه با یه سری خاصی ،کوه سری خاص دیگه ،اهداف سری خاص دیگه ..

کلا همین طوریه ...هیچ کسی نیست تو همه زمینه ها با من یکی باشه ..

نمیدونم من عجیبم یا بقیه ..هنوز نمیدونم جوابشو 

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون جمله اولیت همیشه تو ذهنم هس

دوستای صمیمیم یکیشون مث خودمه اونیکی خیلی فرق داره باهام

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

من یه دوستی اینجا دارم که با دنیا عوضش نمیکنم

@سروین4   ❤️

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
عالی بود👌 معیار اینکه یکی شبیهمون باشه چیه؟

🌸🍃

خیلی چیز ها 

مهم ترینش اینه که باید جنس روح یکی باشه ...همون بار اول که کسی رو ببینی میفهمی جنس روحش با تو یکی هست یا نه 

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579
من درمورد کتاب با یه سریا صحبت میکنم ..میرم کافه با یه سری خاصی ،کوه سری خاص دیگه ،اهداف سری خاص دیگ ...

این عادیه چندسالته؟ 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

من دوست صمیمی ندارم ولی یه مجازیشو تو نی نی سایت دارم، بانوان محترم نی نی سایتی تقاضا دارم انگشت مبارکتون رو بزنین رو تاپیک اخر بنده تا منفجر شه😂، سپاس🙏

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2738

منم دوست صمیمی ندارم ولی من هم مثل شما با افراد زیادی دوست معمولی هستم خیلی هم خوشحالم چون هر انسانی برای خودش یه کتاب روانشناسی هست و اینکه تو از هر شخصی چیزی یاد بگیری خیلی خوشاینده

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
من درمورد کتاب با یه سریا صحبت میکنم ..میرم کافه با یه سری خاصی ،کوه سری خاص دیگه ،اهداف سری خاص دیگ ...

منم مثل شما هستم و به نظر من بیشتر از اینکه عجیب باشه خاصه،هر کدوم از اهداف در جهت درستی قرار میگیرند به نظرم

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
دوستی ندارم

موافق نیستم با این کار ...

با اینکه هرچی تعداد دوستام زیاد میشه بیشتر احساس میکنم تنها هستم اما از بدون دوست بودن بهتره 

2706