2733
2734
عنوان

مادرشوهرم حسودانگاردوست ندارمن برم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 61 پست
بهش نگم ديگه جرم ميده 

وای مادرشوهر منم عممه باید بگم دارم میرم باید بگم برگشتم 

میرم خونه پدرم برمی‌گردم اخلاقش زمین تا آسمون فرق می‌کنه 

روزی دو بار باید برم‌خونش وگرنه قیامت میشه شوهرمو‌پر می‌کنه 

هر قبرستونی میرم میان و...

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دقیقا دوهفته پیش این موقع بخاطراینکه مادرشوهرم ناراحت شد ک میرم خونه مادرم ازش بشدت بدم اومد وتودلم کلی بدو بیراه گفتم حتی میخاستم صبح ک بیدار شدم جوابشو حسابی بدم اما صبح ک بیدارم شدم دیگ مادرشوهرم رفته بود توکما الانم دوهفته است توکماست شایدم برای همبشه نباتی زندگی کنه خلاصه کل زندگیمون ب فنارفته اگ نباشه من میمونم و دوتا پسراش و شوهرش ویه زندگی داغون😔

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
منم دقیقا دوهفته پیش این موقع بخاطراینکه مادرشوهرم ناراحت شد ک میرم خونه مادرم ازش بشدت بدم اومد وتو ...

چرا بره کما.. شاید داره جواب بدی هایی ک کرده میده 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

مقصر خودتی نه مادر شوهرت 

تو یه زندگی مستقل و جدا داری مگه بچه ۲ساله هستی که باید برای هر زنگ گوشیت یا بیرون رفتنت به اون جواب پس بدی 

با یه بچه هنوز اجازت دست مادر شوهرت هست؟؟

دوبار که تو روش وایسی خودش رو جمع میکنه

تو مادری باید الگوی بچت باشی،بچه وقتی میبینه مادرش بدون اجازه مادرشوهر جرات نداره آب بخوره ،دیگه دوزار رو مادرش حساب باز نمیکنه

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738
منم دقیقا دوهفته پیش این موقع بخاطراینکه مادرشوهرم ناراحت شد ک میرم خونه مادرم ازش بشدت بدم اومد وتو ...

تو هم عروس عمه ت هستی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من 5سال بغل دست مادرشوهرم بودم.کافی بود در حیاطمون رو باز کنم فوری از پنجره نگاه میگرد کجا ان شاءالله.بهم میگفت هرجا میری بگو ولی من هیچ وقت آمار نمیدادم.میگفت خونه مامانت هم هفته ای یه بار برو.شب دیر میکردیم کلی به شوهرم زنگ میزد کجایین چرا نمیایین.مسافرت میرفتیم دخالت میکرد کلا رو مخ بود😑

چرا بره کما.. شاید داره جواب بدی هایی ک کرده میده 

تصادف کرد عابر پیاده بود 

نه ادم بدی نبود اما ازبعضی حرکات بدش میومد اما الان میفهمم بودنش خیلی خوب بوده و خوبی هاش خیلی بیشتر

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
تو هم عروس عمه ت هستی؟ 

نه

2706