2737
2734
عنوان

ترشحات مثل دستمال کاغذی 😧

16474 بازدید | 49 پست

دوستان من چند هفتس که گاهی همون اول رابطه یکم ترشحات شبیه دستمال کاغذی دارم ک اولش فک میکردم واقعا دستمال کاغذیه...حدودا پنج ماه پیش پاپ اسمیر دادم ک گفت مشکلی نداری ، فقط گف خیلیییی کم قارچ هس ک دو سه تا شیاف برام نوشت اما ب دلایلی فراموش کردم برم شیاف بزارم ، الان چیکا کنم ؟؟؟ تو اقدامم هستم ، مانع بارداری میشه این ماجرا؟ الان شوهرمو فرستادم شیافارو بگیره 

خدایا شکرت💜

چجوری میشه😐کاغذ تولید میکنی یعنی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون قارچها که خیلی شدید شدن.

سر خود دارو مصرف نکن. شیافی که اون زمان داد، برای همون موقع کارایی داشت نه الان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
😂😂 مگ کارخونس

خودش میگه😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706