2733
2734
عنوان

یک پسر رو راهنمایی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2719 بازدید | 194 پست
😑 وقتی پیشنهاد دادی نباید دلنوشته بدی  ای کاش دلنوشته رو بعد از جواب مثبت میدادی

واسه اون روزایی بود که بهش نگفته بودم و برای سبک کردن ذهنم رو کاغذ نوشته بودمش..

و براش تایپ کردم تا بدونه چقدر حسم بهش عمیقه..

شاید اشتباه کردم

من متوجه شدم قضیه چیه خانم ها از مردهایی که بیش از حد احساساتی هستن خوششون نمیاد اون هم ازت خوشش نیو ...

دقیقا دقیقا...احساست زیاد من متنفرم ازش 

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها ی چیز دیگه...برا دفعه بعدی حواست باشه این دل نوشته دادنا و این چیزا رو خیییلی اشتباه کردی دادی ا ...

این فکر کنم برای اولین بار بود که عاشق میشدم. احساساتم فوران کرد.

واسه اون روزایی بود که بهش نگفته بودم و برای سبک کردن ذهنم رو کاغذ نوشته بودمش.. و براش تایپ کردم ت ...

نباید میدادی 

دخترا از یک مردی خوششون میداد که مغروور باشه آلفا باشه

برای بدست آوردنش چالش باشه براشون

2731
پسرا معمولا به دختری تمایل داشته باشن بهش خیره میشن و بهش نگاه میکنن ولی هر نگاهی دلیل بر دوست داشتن ...

متاسفانه اصلاااا بهش دسترسی ندارم

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

به نطرمنم احساسی به شما نداره حالا برای اطمینان خاطر خودتونم که شده یه چن ماهی ازش فاصله بگیرید و سرخودتونو با کارهای مختلف گرم کنید بعد از این مدت اگه بازم دوستش داشتین دوباره بهش پیام بدید اگه اون هم به شما دلبسته باشه یه راهی پیش پاتون میزاره وگرنه بی خیالش بشید به هرحال اونم حق انتخاب داره ومعیارهایی برای ازدواج ازخدا بخواید هرچی به صلاحتونه همون بشه

اولین بارت بوده کمی ناشی بودی ولی اشکال نداره برات تجربه میشه :

وقتی پیشنهاد دادی و هنوز جواب طرف معلوم نیست نباید براش دلنوشته اینا بفرستی ممکنه طرف فکر کنه آدم سبک و سرتقی هستی البته دور از جونت . ی کوچولو جدیتر و متین تر باید برخورد کنی ن اونقدر خشک و جدی که ادم نچسبی بنظر برسی ن اونقدر بی پروا مثل هولا که فکر کنه فردا پسفردا که باهات ازدواج کرد جلو بقیه زنا هم همینقدر زود شل میشی(مثل اون دسته از مردا که برای همه جز زنشون هستن)علاوه بر این، حسم نمیکنه که چون برای تو زن خاصی بوده بهش پیشنهاد دادی انگار ب همه پیشنهاد میدی.جمله معروف سعدی یادت باشه که میگه 

👈نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و ن چندان نرمی که بر تو دلیر شوند

در مورد این خانمم اگه زیادی دلت پیشش گیره و مطمئنی هوس نیست یبار دیگه سعی کن ولی اصرار نکن

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2738

وقتی نخواد چیکار میتونی بکنی؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

داداش دخترا اگ یکیو بخوان و یکی یه پسری ب اونا پیشنهاد بده ناز میکنه و بهونه میتره دنبال زندگیت باش ایشالا یکی بهتر پیدا میکنی 🌹

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
ببین همه حرفاش بهانه اس  علاقه ای بهت نداره و مطمعنن همونطور ک گفت پای کسی وسطه ما همجنس خود ...

اره درسته اینجوری که میکنه عنین علاقه ای از طرف اون در کار نیس

دخترا وقتی عاشق میشن اینطوری نیستن اصلاااااا

2706