2737
2734

من یبار طلاق گرفتم شوهر سابقم آدم به شدت بی شخصیتی بود بی بند و بار و رفیق باز بود بهم خیانت کرد اصلا اهمیت بهم نمیداد خوردم کرده بود جلو همه خیلی شکنجم داد تا بالاخره جدا شدیم

بعد از اون یه آدم از آشناها اومد خیلی آدم خوبیه خیلی خیلی زیاد دوسم داره خانواده ها در جریانن که باهم حرف میزنیم یه مدت تا نامزد شیم 

خیلی خیلی محبت و ابراز علاقه میکنه اما من بی حوصله ام گاهی با حرفام ناراحتش میکنم اما دم نمیزنه خودمم عذاب وجدان دارم حس میکنم دارم بی محلیایی که اون قبلیه بهم میکرد رو سر این تلافی میکنم حس خوبی ندارم ک اینجورم خیلیم دوسش دارم اما گاهی انگار دست خودم نیست

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم😔

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
قبل ازدواج مشاور برو فداتشم بالاخره از زندگیه قبلیت روحت یه زخم هایی خورده که نیاز به ترمیم داره ایش ...

اره دقیقا نمیتونم بلاهایی ک سرم اومد رو فراموش کنم

مچگرم عزیزم

اون آدم قبلیو به کل فراموش کردم اما شکنجه هایی ک میدادو نتونستم

همین دیگه باید اونارم فراموش کنی تا بتونی یه زندگی جدید بسازی

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
اگه ادم خوبیه چرا بی محلی میکنی

نمیدونم وقتی بهم ابراز علاقه میکنه یادم میاد چجور ب شوهر سابقم التماس میکردم فقط نگام کنه یهو حالم بد میشه

2706