2733
2734
عنوان

حس ششم واقعی بیاد تو رو خدا هرکی هم میخواد مسخره کنه نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 34 پست

اگه عشقتون واقعی بوده باشه و تا الان با کس دیگه ای دوست نشده باشه راهی وجود داره

باهاش دوباره ارتباط برقرار کنید و عذر خواهی کنید ، از عشقتون بهش بگید و اینکه اون لحظه اشتباه کردید 

و یک سوال دیگه ، ببخشید اینقدر سوال میکنم ، ایشون متولد چه ماهیه 

اگه عشقتون واقعی بوده باشه و تا الان با کس دیگه ای دوست نشده باشه راهی وجود داره باهاش دوباره ار ...

خرداد خودمم خرداد

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه عشقتون واقعی بوده باشه و تا الان با کس دیگه ای دوست نشده باشه راهی وجود داره باهاش دوباره ار ...

یعنی شما هم میگی بهش زنگ بزنم؟

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
سلام من به شدت حس ششم قوی دارم و شوخی هم نمیکنم تا جایی که تو خانواده و آشنیان معروفم ولی نیاز به تو ...

سلام عزیزم اسم طرفم‌محمده۱۷سالشه بعد قد بلنده مغروره خشکه.

دوستم داره محمد؟؟

وقتی بهم پیام میده ذوق میکنه؟؟

چرا خودشو میگیره؟

2728
سلام من به شدت حس ششم قوی دارم و شوخی هم نمیکنم تا جایی که تو خانواده و آشنیان معروفم ولی نیاز به تو ...

من 1401 کنکور دارم 

رشتم تجربیه

چه رشته‌ای قبول میشم به نظرت ؟

پزشکی ؟

دندون دارو؟ فیزیوتراپی؟ اتاق عمل؟ هوشبری؟ بینایی سنجی؟ پرستاری؟ یا...؟

2738

خردادی ها خصوصیاتی اخلاقی خیلی خوبی دارن ، خوش صحبت ، صادق ، علاقه به تنوع و ماجراجویی در روابط زناشویی ، و بله حتما زنگ بزنید یا براش با ظاهری زیبا کلیپی ضبط کنید و حرف دلت نو در کلیپ بزنید (ظاهر شما تاثیر زیادی روی فرد مقابل میگذارد ) ازش عدر خواهی کنید و درباره عشقتون و پشیمانی بگین ) به احتمال 95 درصد یا الان یا مدتی دیگه به رابطه بر میگرده ، ممکنه طول بکشه ، اگه اینطور نشه واقعا استثناییه  ، تکرار میکنم ممکنه طول بکشه ، تماس گزینه خوبیه اما ریسک بالاست . گزینه های دیگه مثل کلیپ یا ویس بهش فرصت تفکر میدن ، بازم میگم ممکنه طول بکشه ، ولی خودتون رو حرص ندید در فشار روانی نگذارید ، لحن و کلماتتون خیلی مهمه . امیدوارم برگرده تنهای خیلی سخته و دوست خوب کمیاب 👋

سلام عزیزم اسم طرفم‌محمده۱۷سالشه بعد قد بلنده مغروره خشکه. دوستم داره محمد؟؟ وقتی بهم پیام میده ذو ...

متولد چه ماهیه و با شما چجوری رفتار میکنه ، قصد فضولی ندارم ولی میشه بیشتر درباره رابطتون توضیح بدید

خردادی ها خصوصیاتی اخلاقی خیلی خوبی دارن ، خوش صحبت ، صادق ، علاقه به تنوع و ماجراجویی در روابط زناش ...

چی بهش بگم می‌خوام ویس بدم داخل ویس دقیقا چی بگم تو رو خدا راهنماییم کن

چی بهش بگم می‌خوام ویس بدم داخل ویس دقیقا چی بگم تو رو خدا راهنماییم کن

با لحنی نرم  و نشان دهند هی پشیمانی شما حرف بزنید . بگید که اون لحظه اشتباه کردید و پشیمونید ، اگه با هم جایی رفتید و خاطراتی خوبی دارید اونا رو به یادش بیارید . عذر خواهی کنید و از عشقتون بهش بگید ، از آینده ای که میتونیم باهم داشته باشید ، ولی خیلی زیاد خودتون رو کوچیک نکنید ، بگید دلم برات تنگ شده ، از خصوصیات خوبی که داره بهش بگید  مثلا اگه خوشتیپه یا هر خصوصیتی ولی چاخان نکنید . دلشو  ببرید و تو ویس از کلماتی مثل عشق من و این جور کلمات استفاده کنید 

مغرور نباشید و بگین که دوسش دارین 

با لحنی نرم  و نشان دهند هی پشیمانی شما حرف بزنید . بگید که اون لحظه اشتباه کردید و پشیمونید ، ...

واقعا امیدی هست ؟

2706