2733
2739
عنوان

نارسایی زودرس تخمدان

5183 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها 

علم پزشکی همگی به اتفاق میگن اونایی که به این درد مبتلا هستن درمانش فقط تخمک اهدایی هست. 

کسی بوده که با وجود اینکه تخمداناش از کار افتاده و ذخیره تخمدانش بسیار پایین بوده خودش باردار شده باشه؟

به غیر از تخمک اهدایی چه راههایی بلدین و یا شنیدین که نتیجه بخش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته؟اگه آزمایش هورمونی بت گفته یائسه شدی که دیگه تمومه،باردار خود ب خود امکان نداره،

علم پزشکی که همینه میگه به جز علم جدید علمهای دیگه هم داریم مثل طب سوزنی و هومیوپاتی و سنتی و... 

میخام از تجربه ها استفاده کنم بلکه فرجی بشه

2731
2738
علم پزشکی که همینه میگه به جز علم جدید علمهای دیگه هم داریم مثل طب سوزنی و هومیوپاتی و سنتی و...&nbs ...

آخه اینجوری وقتت تلف میشه و بمرور رحمت هم کاراییشو از دستومیده و علاوه بر تخمت اهدایی ب رحم اهدایی هم محتاج میشی،برو با تخمک اهدایی یبار بچه دار شو بعدش بیفت دنبال خود بخود باردار شدن

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
یک دهم  مثلا چیکار کنم. میشه بهم بگی؟

اينستا داري عزيزم؟

يه پيج معرفي ميكنم،خيلي ها شرايط شما رو داشتن.

يه خانوم مامايي هست كه بر حسب تجربه بهتون ميگه براي افزايش ذخيره تخمدان چيكار كنين،مثل تغير تايم خواب،پرهيز از امواج واي فاي و...

خيلي ها نتيجه گرفتن و با اصلاح سبك زندگيشون افزايش ذخيره داشتن و كاملا طبيعي باردرار شدند.

آخه اینجوری وقتت تلف میشه و بمرور رحمت هم کاراییشو از دستومیده و علاوه بر تخمت اهدایی ب رحم اهدایی ه ...

ممنون از راهنماییت 

فعلا رو تخمک اهدایی فکر نمیکنم. موضوع تایپیکم یه چیز دیگه هست

عزيزم ذخيره تخمدانت چنده؟ با اصلاح سبك زندگي ميشه باردار شد

مثل اینه به یه آدم یائسه که تخمک نداره بگی سبک زندگیتو اصلاح کن،اون در مورد تنبلی تحمدانه نه خانوش شدن تخمدان

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
یک دهم  مثلا چیکار کنم. میشه بهم بگی؟

عزیزم اگه خدا بخواد با قطره های آخرم میشه منم با دو دهم ذخیره با ای وی اف باردار شدم البته با دعای مشلول ۱۰ بار تو شب بخون کارات خدا درست میکنه انشاءالله 

2706