2733
2734

عکس جا جوشات میزاری ببینم چجوره ..بعد لیزر هم عکس بزار

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس جا جوشات میزاری ببینم چجوره ..بعد لیزر هم عکس بزار

آره ی لحظه بزار لطفا اخه منم دارم جای جوش

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728
آره ی لحظه بزار لطفا اخه منم دارم جای جوش

پسر بزرگیم جوشاش کنده جای جوشش مونده اعتماد بنفسش اومده پایین

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2738
کردم فایده نداشت  چال شده بود جای جوشم  کلا فایده نداره

ینی خوب نشد؟

اره واقعا جوش اعتماد ب نفس ادمو خییلی تحت تاثیرش قرار میده من سر این موضوع خییلی ناراحتم

راه کارش پیدا کردی لایکم کن

نه نگاه کن بازیگرا هم دارن   مطمن باش اگر درمان داشت اونا انجام میدادن

این کرمها ک تبلیغ میکنن چی

نه نگاه کن بازیگرا هم دارن   مطمن باش اگر درمان داشت اونا انجام میدادن

درسته خوب نمیشه اما بهتر ک میشه....

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706