2733
2739

بچه ها یه سگ هاسکی تو دیوار دیدم خوشم اومده میگه ۱میلبون و دویست میخام ببینم در ماه چقدر خرج داره؟ سگ هاسکی اصلا محبتی هست؟ آخه قیافه هاشون خیلی اخمو هست در ماه چقدر خرج سگتون میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نداشتم ولی راجع بهش میخوندم شیطونه دوست داره زمینو بکنه فضای زیاد واسه دویدن میخواد گوشت میخواد 

البته اینا دیگه اطلاعاتش بود حالا نمی دونم مردمم همینجوری نگه میدارن یا نه

عزیزم به حیوون ظلم نکن....هاسکی طبیعتش طوری هست که به شدت سرمادوسته و تو سرما دووم داره....اصلا مناسب شهر و آپارتمان نیس....

یه بنده خدایی خریده بود 

سگ طفلی میرفت تو فریزر میموند 

خیلی اذیت میشن 

نکنید

2738

اگه تو سیبری زندگی میکنین بخر. اگه نه یه حیوون دیگه بخر. حیوونا که گناه نکردن قربانی خواسته های ما بشن.

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/

هاسکی برای ایران مناسب نیست به هیچ عنوان 

اگر تا به حال سگ نداشتی مطمین شو کسی با داشتنش مشکلی نداره بعد بگیر 

چون وابسته میشن و نمیتونن صاحب جدید قبول کنن و خیلی لطمه میخورن 

چه گربه و چه سگ 

کاربرانی که تاپیکاشون قفله و فعالیت سیاسی-مذهبی دارند به هیچ عنوان با من صحبت و حتی لایک نداشته باشند.سیاسی_مذهبی با مذهبی متفاوته در ضمن!

سگ هاسكي رو اول اينكه نميشه توو شهر نگهداري كرد

دوم اينكه خرجش زياده

سوم اينكه بايد توو باغ باشه

اين شرايطو داري همرو؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

هاسکی تربیتش سخته... چون به شدت لجبازه و هر کاری بهش بگی برعکسشو انجام میده  

نصف شبا یا دم دمای صبح یهو عین گرگ زوزه میکشه... اصلا مناسب آپارتمان نشینی نیست

روزی چندین کیلومتر باید راهش ببری و بدوئه ... خیلی پر انرژیه

نگهداریش سخته واقعا

عزیزم اگه تو قسمت های کرکی و جنوبی ایرانی نخر بدن هاسکی ب گرمای ایران عادت نداره اگه اردبیل ...

آخه اردبیل و زنجان و تبریز هم تابستون سرد نیستن. فقط بحث تحمل کردن و نمردن سگه نیست. 

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/
2706