2733
2739
عنوان

لباس چی بپوشم مراسم ختم عمه شوهرم

2995 بازدید | 33 پست

سلام خوبید بچه ها...

وای خیلی استرس دارم

من و شوهرم پنج شش ماهه ک عقد کردیم

الان خبر رسید ک عمه اش فوت شده

شوهرمم زنگ زد گف تا پنج اماده شو بریم خونشون برا تسلیت

بچه ها من پالتو مشکی ندارم دو سه تا مانتو مشکی دارم ...نمیخندن بهم اگه مانتو بپوشم این تقریبا اولین ملاقات من با فامیلای شوهرمم محسوب میشه کلااااا ندیدیمشون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مانتو مشکی بپوش پالتو از روش بپوش بعد دربیار بزار تو ماشین بعدشم قرار نیس پالتوتم مشکی باشه حالا😑

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

از کسی پالتو یا کاپشن مشکی قرض بگیر

زیرش هم یه مانتو شیک مشکی که اگه گرم رود و لازم سد پالتوتو دربیاری اوکی باشه ظاهرت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اونا عزا دارن و داغ دیده فک نمیکنم پالتو مشکی نداشتن شما براشون مهم باشه😑

از قدیم گفتن چشم صاخب عزا تیزه نمیدونم چرا ولی هست اینا همه به کنار کرونا چی میشه این وسط؟😳

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2738

سورمه ای یا قهوه ای هم نداری؟؟ اگر نداری به نامزدت زنگ بزن بگو چیکار کنم ببین چی میگه اگر میشه برو ی پالتو تیره بگیر .. واقعا ادم باید مانتو و پالتو تیره هنیشه داشته باشه 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
از قدیم گفتن چشم صاخب عزا تیزه نمیدونم چرا ولی هست اینا همه به کنار کرونا چی میشه این وسط؟😳

اره آدم تا سرش نیاد نمیفهمه   مامان من سه ماه فوت کرده  هرکی تو مجلس هرکاری کرد یا آرایش یا پچ پچ یا میخندیدن یا اصلا کمک نمیکردن   همش جلو چشمامون بودن 😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706