2737
2739

بجوشون تا زنده بمونی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه حتما حتما باید ۲۰ دقه بجوشه وگرنه احتمال مرگ داره🛑

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

سوال منم هس😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
سوال منم هس😂

از آشناهامون به همین دلیل فوت کردن

یکی نجوشوندن تن ماهی یکی نجوشوندن شیر کیلویی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

یا ۲۰ دقیقه بجوشون یا ۳تا ۵ دقیقه تفت بده

اتفاقا حرارت مستقیم مثل تفت دادن ایمن تره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
از آشناهامون به همین دلیل فوت کردن یکی نجوشوندن تن ماهی یکی نجوشوندن شیر کیلویی

من ک تاحالا چندبار نجوشونده خوردم چندبارم تفت دادم با سیب خوردم تو بارداریمم خوردم  

گمونم سم اینایی من خوردم  کمتر اثر داره یا بدنم مقاوموشده ب سمش😐

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
من ک تاحالا چندبار نجوشونده خوردم چندبارم تفت دادم با سیب خوردم تو بارداریمم خوردم     گم ...

نکن کار یه بار میشه خیلی خطرناکه

نکن کار یه بار میشه خیلی خطرناکه

الان دیگ نمیکنم

ن بخاطر خطرناکیش لامصب اینقدگرون شدن ک ماهی شیر بگیری میصررفه تااااتن ماهی  

الان دیگ نمیکنم ن بخاطر خطرناکیش لامصب اینقدگرون شدن ک ماهی شیر بگیری میصررفه تااااتن ماهی   & ...

آره والا