2733
2734
عنوان

خانومهای متاهل ترسهاتون از ازدواج در دوران مجردی چی بود!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 99 پست

من از هیچی نمیترسیدم بس که گودزیلا بودم خودم😂

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزرگترین ترسم اعتیاد و کاری نباشه بی اخلاق باشه اینا بود ولی خداروشکر هیچکدوم از اینا رو نداشت تنها اعتیادش اینه معتاد کار کردنه نمیتونه یه روز کامل خونه باشه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2738
خیلی حس ناراحت کننده ای هست

فعلا خونه پدرتی؟ قراره از شهرشون بری؟ 

من قرار نیست از شهرشونم برم اما بازم از فکرش میخام دیوونه شم

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

در حال حاضر ترسم اینه که خونمون از مامانم دور بشه چون قبل از ازدواجش تو کرج خونه خریده بوده و الانم داره معلومم نیست بفروشه یا نه

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
لباس عروسو پاتختی سایزم پیدا نشه

چرااا

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ

من الان ۳۵ سالمه و مجرد..سه هفته پیش سر یه مسأله ای به خواستگارم ج منفی دادیم..خانوادشون وقتی رفتیم منزلشون جهت آشنایی بیشتر با احترام برخورد نکردن.خواهرش پاشو جلوی پدر و مادرم و من دراز کرد و خیلی چیزای دیگه..

اگه دیگه نتونم ازدواج کنم چی؟ تمام دختردایی پسردایی هام ازدواج کردن ..حتی اونایی که ازم نه سال کوچیکتر بودن.فقط من مجرد موندم.خیلی حالم بده. به هیچی امید ندارم.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
2706