2733
2734
عنوان

نکنه کم کم فرصتامو از دست بدم

1715 بازدید | 164 پست

19سالمه

مادی گرا هستم متاسفانه

نمیدونم درکم میکنین یا ن

2سال پیش روانشناسم ازم خاست ک خانواده ها باهم آشنا شن ازدواج کنیم بریم المان ،برنامه کاری داشت ک بهم نیاز داشت گویا 

با اینکه عاشق اینچیزام ولی فکرشو کردم دیدم خیلی ازم بزرگتره و اونموقع من خیلی بچه بودم بخاطر همین گفتم ن

همین دیروز هم ی برنامه ایو ک چن ماه پیش ب ذهنم رسیده بود و درآمد خیلی عالیی هم داشت رو راجبش اطلاعات کسب میکردم زنگ زدم از یکی از استادامون راهنمایی بگیرم ک گفت خودش ام 3سال پیش تو اینکار بوده و بهم گفت مدرکمو برام پارتی داره میگیرع سوالای آزمون رو هم بهم میده 20جلسه برام کلاس بزاره ک یادبگیرم تا مصاحبه اکی بشه پرسیدم هزینه چقد گفتم دانشجوی خودم بودی هیچی ازت نمیگیرم.! و کم کم ک حرف زدیم گفت 2جلسه بیا شرکتم بهت چم و خم راه رو یاد بدم و موقعی ک داشتم قطع میکردم گفت تو دست راستمی

من حاج و واج و ذوق زده از اینهمه لطف 

تا اینکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب بقیش

تلفنی ک حرف میزدیم همون اول پرسید ازدواج ک نکردی گفتم ن

گفت هیچوقت ازدواج نکن  همش دردسره

میدونم ک ازدواج تو اینکار خوب نیس ولی زیاد گفت ازدواج نکن

یا خود خدا

خودش 34 سالشه مجرده

بحث سالانه 500 میلیون درامد بود

خودم اگه تنها بخام وارد اینکار بشم معلوم نیس ک ب چ مشقتی مصاحبه و آزمون و رد کنم و بعد هم کسی سر کار بزارم یا ن

3 4سال پروسه عادیش طول میکشخ

این استاده میخاد ی سالونیمه ی ساله بکشونتم بالا

خودش 34 سالشه مجرده بحث سالانه 500 میلیون درامد بود خودم اگه تنها بخام وارد اینکار بشم معلوم نیس ک ...

ای بابا

نمیتونی یکی دیگرو پیدا کنی کمکت کنه؟

میشه واسه رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم؟💙آخه دعای شما مهربونا همیشه میگیره💎😃🙂اگه به قرآن اعتقاد ندارین بزنین روی این متن
خب میخواد مختو بزنه  بهتره بیخیال کمکش شی معلوم نی چی بخواد

قشنگ تا ته ماجرا رو خوندم چون میگم ک کمکش کم کمکی نبود من مونده بودم از اینهمه لطف ک معلوم شد

از اونجایی هم ک. روز قبلش 3 بار بهم گفته بود ازدواج نکن و تمرکز رو کار باشع نشون میده ک خودشم قصد از وام نداره و فقط دنبال دوستیه

حالا خودم باید تنها تلاش کنم

ای بابا نمیتونی یکی دیگرو پیدا کنی کمکت کنه؟

ن با این منوال تازه میترسم تن ب این ک ندادم و مراحل ب سختی طی کردم بعد صاحب شرکت بعدی ک بخاد استخدام کنه بگه بیا صیغه ام شو😂😐مملکت ب فناست

خب میخواد مختو بزنه  بهتره بیخیال کمکش شی معلوم نی چی بخواد

تازه یکی از قرار های کارمون ممکن بود خارج از ایران باشه

حدسشو میزدم ک اتاق مشترک بگیرع

ولی خیلی  زود رفت سر اصل مطلب😂😐

2706