2737
2734
عنوان

خیلی‌چشم‌می‌خورم😓😖

319 بازدید | 23 پست

به‌خداخیلی‌دیگه‌کم‌اوردم‌‌به‌بهانه‌بندم‌‌همه‌چچیم‌معمولیه‌ازلحاظ‌مالی‌هم‌‌متوسط‌رو‌به‌پایین‌‌ازوقتی‌یادمه‌‌هرچیز‌خوبی‌که‌بازحمت‌‌بدست‌اورد‌با‌یه‌بارچشم‌زدن‌‌نابود‌شده‌گلهای‌قشنگم‌که‌شته‌زد‌از‌اون‌سال‌دیگه‌کوچیکترین‌چیزی‌رونتونستن‌به‌ثمر‌برسونم‌‌جوجه‌هایی‌که‌خریدم‌و‌لباس‌قشنگی‌که‌پوشیدم‌وفرپاش‌یه‌بلتیی‌سرم‌اومد‌که‌زارزدم‌به‌خدا‌نه‌پز‌میدم‌نه‌هیچ‌چی‌‌‌‌اخه‌به‌کی‌بگم‌دردمو‌‌هرچی‌سختی‌میکشم‌خیلی‌ها‌روتوفامیل‌امیدوار‌‌می‌کنه‌بااین‌جفت‌چشام‌برق‌خوشحالیشون‌رو‌می.بینم‌‌زبون‌نیشدارشون‌رو‌تحمل‌می‌کنم‌‌‌ودم‌نمیزنم‌‌‌ارامش‌شده‌برام‌حسرت‌این‌که‌‌نعمت‌امروزم‌عزای‌فردام‌نباشه‌‌حتی‌بچم‌هم‌ازچشم‌بدافتاد‌نپرسین‌چرااینطور‌فکرمی‌کنم‌که‌دلم‌خونه‌توروخدا‌یکی‌بگه‌من‌چه‌کار‌کنم‌خسته‌شدم؟حتی‌چشم‌زدن‌عمدی‌و‌حرف‌دراوردن‌از‌روی‌حسادت‌و‌گفتن‌برای‌‌‌ازدیاد‌چشن‌زهم‌رو‌توادما‌می‌بینم‌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چشمت برای خودت شوره . خودت در واقع چش میزنی خودتو قطعا برای بقیه ام یوقتایی ممکنه چش زده باشی باید چشم سومتو ببندی 

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند

اعتقاد ندارم دوست عزیزم حس میکنم حاصل تلقینه

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

نفهمیدم چی نوشتی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

ببین من یه جاری دارم همش میگه چشمم کردن ..خیلی معمولی هست 

هی از همه کناره میگیره بی احترامی کنه که چی چشمم میکنن 

یادمه پارسال تو روضه ها نمیومد گفتیم چرا نمیای می‌گفت چشمم میزنن من حالم بهم میخوره از این رفتار زشتش.انگار مردم فقط نشستن اونو چشم کنن

2706