2737
2734
تو شهر کوچیک کجا بریم سرکار .بچه کوچیکمون رو چیکار کنیم ؟

کسی ک بخاد کارکنه خیلی راها هست برو کاشت مژه یا ناخن یادبگیرد توخونه کارکن دیگه الان تو شهرستانام همه انجام میدن برو‌کیک درست کن بفروش غذاخونگی درست کن خیلی راها هست 

آنهایی که قلب مان را آتش زدند...                               خود از بوی دود گلایه کردند...
همین هفته پیش این تاپیکو زدن پر بازدید هم شد  چقد براتون افتخاره چقد جیره از شوهر میگیرین ب ج ...

اخ دقيقا يك بار من تاپيك زدم كه دوست دارم كاركنم ماشين بخرم بعد همه ريختن سرم كه وظيفه شوهره😂حالاهرچي بگو ماشين واسه خودم

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ک بخاد کارکنه خیلی راها هست برو کاشت مژه یا ناخن یادبگیرد توخونه کارکن دیگه الان تو شهرستانام هم ...

راستش میتونم سرویس دستگیره و دم کنی بدوزم فکر کنم کارمم بد نیست ولی شهرمون کوچیکه خوب نمیخرن مغازه دار هم خیلی ارزون میخواد جوری که فقط پول وسایلش در میاد

راستش میتونم سرویس دستگیره و دم کنی بدوزم فکر کنم کارمم بد نیست ولی شهرمون کوچیکه خوب نمیخرن مغازه د ...

لوازم اولیه رو اگه از شهرای بزرگ سفارش بدی خیلی ب نفعته

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
اخ دقيقا يك بار من تاپيك زدم كه دوست دارم كاركنم ماشين بخرم بعد همه ريختن سرم كه وظيفه شوهره😂حالاهر ...

کلا دوس دارن نگاهشون ب دست یارو باشه 

بعد بشینن غر بزنن ک فلان و خسیسه و اینا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اخه من چند تا خانوم شاغل دیدم هم کار میکنن هم خرج خونه رو میدن هم خونه داری و بچه داری شوهره هم استر ...

الان باز بهتره قدیم واقعا اکثرا....بگذریم

راستش ما خصوصا قبلا زنای شاغله مون تک شغله نبودن که دو شغله بودن (از اون جهت که شغل یه خانومو میپرسن میگن خونه دار میگم) هم خونه دار بودن هم یه شغل دیگه

همسرم ماهی ۱و۵۰۰ به خودم میده

۴ تومن هم برای هزینه های خورد و خوراک واریز میکنه برام

۵۰۰ هم ماهیانه دخترم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2738

اخه دو  تا شغل داره  هم کارمند شهرداریه  بعدش میره بازار(  لوازم کامپیوتر و گوشی خرید و فروش میکنه ) اما من حتی نون واسه خونه نمیخرم میگم خودت برو خرید کن لباس کیف کفش لوازم ارایش هم با هم میریم  تا خودش خرج کنه ببینه چخبره پول هم باشه میریزه میمونه تو کارت

والا از نظر قانونی زن میتونه اصلا تو خونه کار نکنه و بجز هزینه خوراک و پوشاک از شوهرش پول بگیر از 30 ...

اگه دستش تنگه درکش کن . ولی اگه داره و نمیده خیلی بده 

اینکه دعوات میکنه که کار نکردی هم بده

لوازم اولیه رو اگه از شهرای بزرگ سفارش بدی خیلی ب نفعته

تا حالا فقط برای خودم و خواهرم دوختم چیزی نفروختم ولی پرسیدم مغازه دار خیلی ارزون میخواد .اگر بخوام از شهرهای بزرگ سفارش بدم باید عمده بخرم؟

2706