2733
2739
دقیقا.کل پول زن مال خودشه.من خیلی از زنان شوهر دار شاغلی که دیدم غالب پولشون رو برای خودشون بر میدار ...

دقیقا موافقم ، خانمی  که وابسته است و چشمش رو دوخته به چندغاز مهریه که شاید بده شاید نده 

مقصر خودشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا موافقم ، خانمی  که وابسته است و چشمش رو دوخته به چندغاز مهریه که شاید بده شاید نده  ...

البته ببینید تو همون خارج هم نه امکان برای شغل برای همه زنان هست ونه همه شون شاغلن.خیلی از زنان شاغل هم سختی زیاد میکشن.البته محاسن هم داره.من خودمم شاغلم اما بعد از زندگی مشترکم خیلی کم کار میکنم.چندتا از دوستام یا گذاشتن کنار بعد از بچه دار شدن یا خیلی دیگه کم کار میکنن.بعصی از همین زنان شاغل یا شوهرشوناها پولشون رو میگیره یا خیلی اوقات دیدم دیگه حتی یه کادو هم دیگه برای زنش نمیخره وبه نیاز عاطفی زنش اصلا اهمیت نمیده

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2742
شاعلی ک پولشو شوهرش میگیره هم مقصر خودشه عزیزم بنظر من

خب میخوام بگم تو این نوع ازدواج ها هم مشکل کم نیست.یا خیلی از زنان خانه دار هم کلا میبینید کل پول شوهرشون دستشون هستش‌.در کل دیدگاه خود من اینه که اولویت اول اینه که تربیت فرزند ومدیریت خانه وخانواده وبعدش شغل بیرون.چون تربیت فرزند ومدیریت خونه رو کسی مثل زن خونه نمیتونه انجام بده اما شغل رو میشه افراد دیگه انجام بده

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

عزیزم مهریه پشتوانه مالیه همه این شعارها رو بنداز دورررر مهریه باید باشه نه برای اینکه مرد رو به زور تو زندگی نگه داری به خاطر اینکه تو ایران نصف اموال مرد رو بعد جدایی به زن نمیدن و اگر خدای نکرده زمانی جدا شدین فقط عمرتون رو به پای کس دیگه ریختین اگه مهریه نداشته باشین و نمیتونین حق خودتون رو بگیرین هیچ حقی چه طلاق چه حضانت و ...به پای مهریه نمیرسه 

2740

دوست منم گفته 14 سکه. البته همین قدر مثقال طلا و به سال تولد گل مورد علاقه ام هم هست. دوست من اهل حساب و کتاب نیست. ولی چون برادرش داره مهریه میده. و اونم خانمش غریب بوده. خونواده اش نسبت به مهریه بدبین شدن. البته حق هم دارن. ولی منم دلم راضی به اون مقدار نمیشه. حالا تصمیم گرفتم بهش پیشنهاد بدم 114 تا سکه باشه ولی صدتاش عندالاستطاعه باشه. نمیدونم آیا کار درستی هست یا نه؟

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
نه واقعا نه

شما چه پیشنهادی دارید؟ 

البته دوست من خسیس نیست. اهل حساب و کتاب هم نیست. ولی محاله خونواده اش با بیشتر از این مقدار موافقت کنن.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
2706