2737
2734

من یکم خنگم ازیکی که خوشم میاد نمیتونم از رفتارش بفهمم ازم خوشش میاد یا نه مثلا میگن ببین بهت محل میده یا نه وقتی دارم باهاش حرف میزنم ازکجا بفهمم بهم محل میده یا نه؟

😁😁 محل نمیداد ک متوجهدمیشدی  محلم میدادم ک تابلوست

البته اینم بگم بعضیا بروز نمیدن یهو میبینی امده خواستگاری و چندین سال عاشقت بودع و تو خبر نداشتی 

بعضیام کلا تو فاز عاشقی با همه ن بی منظور 😁😁 دیگه فک نکنم تا اخر عمر نیاز به توضیح باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته اینم بگم بعضیا بروز نمیدن یهو میبینی امده خواستگاری و چندین سال عاشقت بودع و تو خبر نداشتی&nbs ...

اونی که وقتی باهات حرف میزنه تو چشات نگاه نمیکنه الکی خودشو سرگرم میکنه سرش پایینه این یعنی محل نمیده؟

2728
2738
اونی که وقتی باهات حرف میزنه تو چشات نگاه نمیکنه الکی خودشو سرگرم میکنه سرش پایینه این یعنی محل نمید ...

ن بابا من یکی از فامیلامون اینجوری بود باهام گندش دراومده که عاشقمه😂کلا بستگی به طرف داره بعضیا بی محلی میکنن که مثلا دختره جذبشون بشه بعضیا هم رک و پوسکنده به طرف میگن

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
نمیدونم شاید  فقط با تو اینطوره یا با مابقی دخترام همینطوره؟

قبلا اینطوری نبود تازگی باهام اینطوری شده نه خواهرم میگه بامن اینطوری نیست ‌وقتی باهام حرف حرف میزنه نگام میکنه