2733
2734

دوستان تجربه حاجت روایی دارین تو این روز شهادت میشه بگین

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همیشه از نوجوانی صد صلوات نذرشون میکردم....محال ممکن بود حاجتمو ندن

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

حدیث کسا.بچه ها من نذر خرما دارم چی کنم به نظرتون توکرونا؟اگه کسی میدونه بگه لطفا

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
عه شما برگشتین😂😂😂

سلام 

نرفته بودم که برگردم😁

اعلانات برام بالا نمیومد و کسی رو نمیتونستم تگ کنم  دوستان گفتن اگه لغو بزنم و مجدد وارد بشم درست میشه که خداروشکر درست شد🌹

2738
سلام  نرفته بودم که برگردم😁 اعلانات برام بالا نمیومد و کسی رو نمیتونستم تگ کنم  دوستان ...

آها 😂😂خداییش ی مرد باشخصیت تو سایت بود ک اونم شما بودید رفتید همه ناراحت بودن 😂😂

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352

ابجی جان نماز استغاثه حضرت زهرا بخون 

و صلوات بفرس براشون

و نذر کن ان شاءالله حاجت روا ک شدی سال دیگه ایام فاطمیه تو خونت روضه حضرت فاطمه بگیر یا هرچی خودت ب دلت میوفته

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

باهاشون درد و دل کن بگو شما خودت خانمی درک میکنی زندگی بدون همسر چقد سخته 

بگو دلم میخواد همسر باشم مادر باشم خودت واسطه شو زندگیم درست بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

راستی از جیک جیک خبر نداری چرا میخواد لغو کاربری کنه؟؟؟

راستی از جیک جیک خبر نداری چرا میخواد لغو کاربری کنه؟؟؟

عزیزم دوباره اومده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛