2733
2734

بهش بگو خودشو کنترل کنه آرومتر ببوسه😐🤣❤شوخی کردم گلم،ناراحت نشیا😘

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم. فقط رطوبت لب‌هات کمه و لبت خشک شده، ترک برداشته، خون اومده، اون خون‌ها خشک شده. همین. خوشت میاد برای خودت مریضی میتراشی؟ یه کم به خودت بیشتر برس. بالم لب بزن. بزار رطوبت و چربی لبت به تعادل برسه.

2738
اره لبام ک خشک و بیرونش همش ترکه. داخلش خون مرده الان نه روش

فرقی نمیکنه. همونیه که من گفتم. الکی برای خودت نگرانی و استرس نتراش. بعضیا میرن میشینن در مورد رویاهاشون فکر میکنن و موفق میشن، بعضیا هم مثل شما میشینن به مریضی و سرطان و ... فکر میکنن. یه مشکل خیلی کوچولوئه که با چرب کردن لب‌هات حل میشه. 

شاید به نظرت خنده‌دار باشه، ولی اگر هر شب نافتو با روغن‌زیتون چرب کنی، مشکلت رفع میشه. خودم من اولش که شنیدم با خودم گفتم چه ربطی داره!!! ولی مؤثره.

دلت خوشه ها حسرت هم کلام شدن با ی پسر ب دلم مونده بس لالم 

منم مثه توعم،تو مجازی راحتم ولی تو دنیای واقعی نمیتونم🤧

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
منم مثه توعم،تو مجازی راحتم ولی تو دنیای واقعی نمیتونم🤧

دقیقا  من تو مجازیم راحت نیسم اگ طرفو بشناسم ولی راحتترم نسبت ب واقعی خیلی تو گروهها چت میکنم ج میدم ولی تو واقعی اصلا دهنم باز نمیشه😂

دقیقا  من تو مجازیم راحت نیسم اگ طرفو بشناسم ولی راحتترم نسبت ب واقعی خیلی تو گروهها چت میکنم ج ...

تو همزادمی فک کنم🤣❤