2737
2734

آره کلا لباس کوتاه خوبه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی کوتاه و خیلی بلند مناسب نیست مانتو و کت تا ۱۰الی ۵ سانت بالا زانو خوب میشه

پس ۱۰سانت بالاتربگیرم خوبه.سبزیشمی رنگش بنظرتون باشال سبزوطوسی وشلوارراسته وکفش پاشنه دارست کنم خوب میشه؟؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2740
اگه خیلی کوتاه   یا خیلی بلند باشه  بدتر کوتاه تر نشونت میده باید نسبت بین بالا تنه و پا ...

دقیقامشکل منم اینه نمیخوام خیلی کوتاهتربنظربرسم نمیدونم چ اندازه ای برا قد مانتوبگیرم

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
مثلاچقدراززانوبالاترباشه سوالم اینه 

مثلا قد لباس ۸۵ 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
پس ۱۰سانت بالاتربگیرم خوبه.سبزیشمی رنگش بنظرتون باشال سبزوطوسی وشلوارراسته وکفش پاشنه دارست کنم خوب ...

آره واسه کت ۱۰سانت بالا زانو بنظرم خوب میشه.

اره شلوار راسته باهاش شیکتره و حتما کفشت پاشندار باشه..

رنگ و بر اساس رنگ پوستت و اندامت انتخاب کن.

اگه اندام پری داری رنگ تیره خوبه..

اره من عاشق رنگ سبز یشمی ام😍😍

سورمه ای هم خوشگله دیرتر  رنگش از چشت میوفته