2733
2734
عنوان

من بلد نیستم ماکارونی...

698 بازدید | 82 پست

بچه ها من میخوام الان یک غذای درست کنم اول باید ماکارونی درست کنم....

و من بلد نیستم کلن هیچی....چه قدر اب جوش باید باشه؟از کجا بفهمم جوش هست ؟کی ماکارونی بریزم؟چه قدر باشه مقدار ماکارونی ها؟چند دقیقه ماکارونی ها توی دیگ باشه بعد ابکشی کنم؟

میشه لطفا یکی راهنمایی کنه؟ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اب جوش بزار حباب ک زد بالا جوش اومده ده دقیقه ماکارانیو بزار توش بعد اب کش کن بعد روغن بریز کف قابلمه نصف ماکارونیو بریز ته قابلمه بقیشو به سویا اضافکن بریز تو قابلمه باز یه استکان ابم بریز توش اول ۵ دقیقه شعله بالا بپزه بعد زیرشو کم کن تا حدود ۴۵دقیقه ۱ساعت بعدم امادست

ببین اول نگاه کن پشت بسته ی ماکارونی نوشته چند دقیقه

بعد وقتی ریختی توی آبجوش وقتی همون اندازه ای که پشت بسته بود رو پخت رو نگاه بنداز یه دونه ماکارونی رو بگیر با دستت ببین پخته یا نه

بقیه مراحلم  که میدونی دیگه

مثل چشمای خسته ی لبریز...

آب بریز تو قابلمه حداقل تا نصف قابلمه هر وقت گرم شد بخار زد ازش یعنی آب جوش اومده رو پاکت ماکارانی هم زمان پختشو زده یا ۵ دقیقه است یا نهایت ۱۰ دقیقه رو پاکت بخون

مادر یه نی نی 👶

ببخش عزیطم ولی اون قسمت که نوشتی نمیدونم کی اب جوش میشه منو برد به قهقرا

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706