2733
2734
عنوان

چطوری فراموشش کنم؟

731 بازدید | 79 پست

سلام.به نظرتون چطور می شه یک نفر رو فراموش کرد؟

می خوام روی کارم تمرکز کنم ولی نمی تونم .همش یادش میوفتم.گالریم پر از عکسای اون بود ولی همه رو حذف کردم.همش وسوسه می شم اسمش رو  داخل اینترنت سرچ کنم  و دوباره عکساش رو ببینم.خیلی دل تنگشم.دیشب گوشیم دست برادرم بوده  استوری اشتباهی گذاشته اونم بازدید کرده بود.ولی من استوری های اون رو بازدید نکردم .چطور فراوشش کنم یا چطور بهش تفهیم کنم که منم با ارزشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به بدیهاش فکر کنم 

اسی جون برای تاپیک اولم گزارش میزنی؟

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
2728

عکساشو سوزوندم پیاماشو پاک کردم شمارشو حذف کردم اما خاطرش تو ذهنمه هیچکی حال خرابمو درک نمیکنه😭😭😭😭💔💔💔💔

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

اگه عاشقشی و عاشقته بهم فرصت بدین♥️ولی برای فراموشی حقیقتش الان ممکنه کاربرا بگن فیلم  ببین و این کارارو بکن اما واقعا تا یه مدت طولانی دردش هست من سر این موضوع روانشناس رفتم و بهم گفت که باید من الان دردشو بکشم تا بعدا سراغم نیاد یعنی هرچی فرار کنی باز به سمتت میاد پس تو مدت ۱ ماه باید اون حالت بدی که داریو تحمل کنی تا بعد ها سمتت نیاد♥️

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
2738

وا معلومه باارزشی. اگ اینو نمیفهمه و اذیت میکنه همون بهتر ک نباشه. ب کارای روزانه ت مشغول شو‌ فراموشی ممکن نیس  فقط یاد میگیری چطور خودتو کنترل کنی و برات عادی میشه کم کم

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

به بدیاش فکر کن . سعی کن لحظات بد رابطه رو با جزییات به خاطر بیاری . هر چیزی که یادآور اونه بریز دور. اصلأ در پی این نباش به او ثابت کنی با ارزشی. فکر کن دیگه هیچ راهی برای ارتباط نیست. از همه جا بلاک کن