2733
2739
منو شوهرم دیگه توبه کردیم ازبچه دارشدن ازبس اذیتمون میکنه بردمش دکتر گف روحیه بچت خرابه دارو عصاب نو ...

دختر من مردم رو از دور انقد دوس داره براشون ذوق میکنه نزدیک میشن چنان بی حیا بازی در میاره که کسی جرات نمیکنه بهش دست بزنه حتی مامان و بابام😓 منم میبرم با کالسکه دور میزنم میارم خونه باز میچسبه 🤪

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من بعد از اینکه خوب شدم شدیدا عصبی شدم فکر میکنم از عوارضشه برا ما حمله کرد به اعصابمون

آخ آخ  دقیقا

دوستان خیلی محتاجم به دعا . میشه لطفا دعام کنید و برام یه صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دقیییییقا همینطور شدم خوب میشی زمان بگذره من یه کارایی میکردم که بعدش خودم تعجب میکردم چرا تا ا ...

بد شانسی باردارم هستم نه میتونم دارو مصرف کنم نه چیزی ازاونطرفم شوهرمم همینجوری شده فکروخیال اونم داغونم کرده اصلا یجوری شده زندگی برام خیلی احساس تنهایی میکنم بعضی موقعها از بس فک میکنم تنهام که میخوام خفه شم

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2728

من کرونا داشتم خوب شدم از همه بدتر ضعف شدیدشه 

فقط تو دوران کرونا اصلا سردی نخورید خود کرونا طبعش سرده 

اگه سردی بخورید ناراحتی اعصاب و ریزش شدید مو می‌گیرید تا چند ماه بعد از خوب شدنم نباید سردی خورد

من چون نمیدونستم کروناس استرس نداشتم بیشتر اونایی کروناشون سخت میشه بخاطر استرسشونه سیستم ایمنیو شدی ...

وقتی میری دکتر طرف میگه خانوم کرونا داره خانواده ازت فاصله بگیرن ب هیچکس نزدیک نشو علائمت سخته و اینا باز روحیه میمونه؟ اصن این دکترامون بلد نیستن با آرامش بگن ب ادم چیکار کن چیکار نکن 

ولی خیلی از فامیلای همسرم گرفتن و فوت شدن😔هفته پیش دختر داییش حامله بود فوت کرد

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738
دختر من مردم رو از دور انقد دوس داره براشون ذوق میکنه نزدیک میشن چنان بی حیا بازی در میاره که کسی جر ...

گناه دارن طفلیا همش تو خونه ان الان باید توجمع بچه ها باشن خدا خودش رحم کنه بخاطربچه ها این روزا تموم شه  

بابام بستری شد

من سرفه و نفس تنگی داشتم

بدن دردمم در حدی بود که پاهام خم نمیشدن

مامانمم یه روز گرفت

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
خاله شوهرم کرونا گرفت فوت کرد ۷۵سالش بود براش مراسم گرفتن شهرستان ما نرفتیم مادر شوهرم ناراحته که ما ...

چرا درک ندارن آخه☹☹

الان خودشون گرفتن فکر کنم عبرت شد

حالا خداکنه اتفاقی براشون نیوفته

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706