2733
2739
عنوان

کمک‌کنید

63 بازدید | 10 پست

سلام وقت بخیر . من مادرم چند سالی فوت کرده و با پدرم تنها زندگی میکنم . خواهر برادرم ازدواج کردن . بابام فوق العاده ادم بهونه گیری . سر هر چیز دعوا راه مینداززه و بد اخلاقی میکنه من جایی ندارم برای زندگی . لطفا بگید چه دعایی بخونم که اروم بشه و با من بهتر رفتار کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای براش زن بگیر خودتو خلاص کن. خدااااای نکرده مامانم چیزیش بشه فرداش برا بابام زن میگیرم.  ناموسا اصلا حوصله پدر داری رو ندارم !!  همه باباهای قدیمی همینن  منم الان قهرم با بابام. ولی دیگه برام مهم نیس. قبلا میشستم گریه ک چرا بمن فلان حرفو زد  الان برام مهم نیس

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

اسی  بابات از تنهایی زجر میکشه کمکش کنید زن بگیره  

درست میشه  

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

بعدم ب نظرمن ک جوابشو بده‌ بابای من ی اخلاقی داره سر یه چیز ساعتها غر میزنه  حتی روزها.  بعد ک سرش داد میزنم میگم اه بس کن دیگه خستم کردی ی ساعته داری حرف میزنی دیگه ساکت میشه.  ساکت نمون. چرا چون پدره باید ظلم کنه؟ بدتر از خودش بشو  جوابشو بده  البته نه که بی احترامی کنی

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2738
اخه اخلاقش بد حمله میکنه سمتم 

وای بمیرم برات..  من مامانم میره بیرون تحمل بابامو ندارم  چه برسه بتو ک کلا مامانت نیس...  عزیزم مجبوری تحمل کنی دعامیکنم زودتر ازدواج کنی با ی مرد عالی ک راحت شی