2737
2739

من ۷ ماهه پیش ی سقط داشتم الان هم من هم شوهرم بچه میخایم اما هر ماه چند روز عقب میندازم دقیقا همون روزی میخام بیبی چک بگیرم پریود میشم مثلا ماهه پیش ۱۴ روز عقب انداختم این ماهم ۴ روز عقب انداختم الان ک بیدار شدم میخاستم برم بیبی بزنم دیدم تو شورتم ی لکه خونه

خب حامله نبستی دیگه

اگه کورتاژ کردی شش ماه بعد کورتاژ باید اقدام میکردی

اکه سقط طبیعی، سه ماه بعد سقط

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

خب عزیزم این دیگه باید بری دکتر زنان دست ما نیس.  بعدم چون سقط داشتی عجله نکن.  من میگم حتما دکتر برو بانظر دکتر حامله شو

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم حامله نیستم سقطمم کورتاژ نبود

مولتی ویتامین بخور عزیزم

و گرمیجات

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2738