2737
2739
عنوان

دلم میخواد برم بیرون ولی شوهرم نمیذاره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 111 پست
نه بابا اون اصلا مراعات کرونارم نمی کنه خودش. نمیدونم چرا این طوریه همش میگه تو خونه کار داری بیرون ...

وااای چقدر رو میدین به این شوهراتون من که ۲هفته نیس همش بیرونم وقتی هم هست بعصی روزا میرم بیرون به من میگه هیچ شوهری مثله من اینقدر زنشو آزاد نمیذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متم خرید میرم ولی خب خرید از سوپری مغازه هم نزدیکه ولی تفریح و پیاده روی حساب نمیشه

حالاخوبه باسوپری رفتنتم مشکل نداره من بازارم تنهامیرم دوساله حسرت تودلم مونده باشوهرم برم😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2731
وااای چقدر رو میدین به این شوهراتون من که ۲هفته نیس همش بیرونم وقتی هم هست بعصی روزا میرم بیرون به م ...

خب چکارش کنم اصلا درکم نمی کنه سر همین جریان افسردگی شدید گرفتم

2738
نه بابا اون اصلا مراعات کرونارم نمی کنه خودش. نمیدونم چرا این طوریه همش میگه تو خونه کار داری بیرون ...

بگو دوتايي بيا بريم قدم بزنيم هواخوري يكي دوبار با خودش برو اونم خوشش مياد

حالاخوبه باسوپری رفتنتم مشکل نداره من بازارم تنهامیرم دوساله حسرت تودلم مونده باشوهرم برم😢

شوهر منم همش بی حال دراز میکشه میگه من حالوحوصله پارک و بیرون ندارم . 

یعنی با شماره آمریکا فقط به درد این میخوزه که باهاش بری تلکرام و واتساپ  و... باهاش نه میتونی ...

خب اگه نمیشه پیام بدی چه کاریه ک بری واتساپ و تلگرام؟

ب چ درد میخوره؟

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
شوهر منم همش بی حال دراز میکشه میگه من حالوحوصله پارک و بیرون ندارم . 

چندسالشه مگه😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706