2733
2739
عنوان

بی بی چک 🤬🤬🤬 کمک کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 78 پست
نزدیکی بدون جلوگیری باید بکنیم؟ اخه من شوهرم مایع منی نداره بازم نیازه نزدیکی کنم

هرچی دکترت میگه و شرایطتون مناسبه 

چون به من گفتن نزدیکی داشته باش  عزیزدلم خدا انقد بزرگه که تو فکر ما ادما جانمیشه من میدونم امروز خانم فاطمه ی زهرا واس هممون یه خبر خوب داره 

مامان شدم خدایا شکرت   
هرچی دکترت میگه و شرایطتون مناسبه  چون به من گفتن نزدیکی داشته باش  عزیزدلم خدا انقد بزرگ ...

یا فاطمه زهرا

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://i.picasion.com/pic90/fd4d0c5397337532bfe428dc13199939.gif

دوستم مثبته تبریک میگم ان شاالله سالم بغلش کنی😍برای ما منتظراهم دعاکن😍😘

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2731
بچه ها ببخشید شمام تو اقدام مثلا تاریخ پریودیتون امروز باشه درد زیاد داشتید؟؟؟؟ دردای پریودی منظورمه ...

منم اینجوریم نصف شب از درد بیدارمیشم خیلی کمرم درد داره حس میکنم الان میریزه پریودم 

مامان شدم خدایا شکرت   
دوستم مثبته تبریک میگم ان شاالله سالم بغلش کنی😍برای ما منتظراهم دعاکن😍😘

عزیز دلمی دعا کن یرام  انشالله که مثبت باشه هنوز شک دارم وبتا ندادم روچشمم برات ایت الکرسی خوندم 

مامان شدم خدایا شکرت   
2738
عزیز دلمی دعا کن یرام  انشالله که مثبت باشه هنوز شک دارم وبتا ندادم روچشمم برات ایت الکرسی خوند ...

قربونت برم مرسی عزیزم،با قاطعیت میگم مثبته ازمایشت خیالت راحت 😍

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
تو بزار انشالله هاله داره  یه هفته عقب انداختی

وااایخداااا میترسم منفی باشه 

اخه همش حس میکنم میخام پریودشم 

توکل بخدا

ن ببین میگم یکهفته بعد از پریودی نه اینکه یکهفته عقب بندازم 

ینی امروز ۲۸ من باید پریودشم بعدش دو سه روز بعد یا یکهفته بعدش بی بی باید بزنم 

فعلا ک درد پریودی امونم نمیده 

وااایخداااا میترسم منفی باشه  اخه همش حس میکنم میخام پریودشم  توکل بخدا ن ببین میگم یکه ...

منم اونجوریم ای یو ای شدم تاالان هشتا بی بی چک گذاشتم همشون هاله داشتن فقط امروز که یه روز از عقب انداختنم میگذره یکم پررنگ شدن 

مامان شدم خدایا شکرت   
وااایخداااا میترسم منفی باشه  اخه همش حس میکنم میخام پریودشم  توکل بخدا ن ببین میگم یکه ...

توکل به خدا انشالله خبرای خوب داری انشالله خدا معجزشو نشون میده 

مامان شدم خدایا شکرت   
منم اونجوریم ای یو ای شدم تاالان هشتا بی بی چک گذاشتم همشون هاله داشتن فقط امروز که یه روز از عقب ان ...

الهی بحق اینروز عزیز و بحق آبروی خانم حضرت زهرا هرکی آرزو داره مامان بشه امروز حضرت زهرا نظرکنه بهشو دامنشو سبز کنه ..مخصوصا شما دوست خوبم 😘😘

2706