2733
2734

سلام بچه ها راهنماییم کنید

بچه اولمو تو همدان ب دنیا اوردم و عالی بود همه چی

الان ۶ ماهه باردارم و قصدم اینه تهران زایمان کنم ولی باید برم بیمارستان دولتی همسرم ک میگه بریم همدان زایمان کن از بس ک راضی بودیم

شما بودین چکار میکردین؟

الهی الحمدالله رب العالمین

بیا مشهد بیمارستان رضوی

وی آی پی زایمان کن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان به فکر بیمارستانی ۱۶ هفته دیگه وقت داری 

دکترت ببین کدوم بیمارستان میره برا زایمان تو هم برو همونجا 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2731
خوب کجا بهت نزدیک تره؟ چند ماهته؟ بری همدان یا تهران همسرتو بچت کجا میمونن؟ 

من تهران سکونت دارم دلی مامانم اینا همدانن

برم همدان ک بچم و با خودم میبرم همسرمم میموته خونه مامانش

الهی الحمدالله رب العالمین

شما با توجه به منزلت و جایی که قراره بعد زایمان بمونی(خونه خودتون یا مادرتون و ...) باید شهر رو انتخاب کنی برای انتخاب بیمارستان هم ببین پزشکی که میری پیشش کدوم بیمارستانهاست و کدوم رو توصیه می کنه یا با شرایط شما اوکی هست. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
من با بهداشت مراقبت میشم دکتر خاصی ندارم ک

حتما یه دکتر داشته باش پس تحقیق کن یه دکتر خوب کیه که بری زیر نظرش بعد هم بیمارستان دولتی هم بره 

اگه امکانش داری چرا نمیری همون همدان زایمان کنی شما که راضی بودین نقد و به نسیه نده 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
من تهران سکونت دارم دلی مامانم اینا همدانن برم همدان ک بچم و با خودم میبرم همسرمم میموته خونه مامان ...

اگه راضی بودی برو همون همدان منکه بودم ریسک نمیکردم ولی راجع به بیمارستان میلاد وبقیه الله تحقیق کن قبلا که خوب بودن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

استارتر من ی سوال ازت داشتم مثلن شما میتونی توی هر بیمارستانی زایمان کنی؟؟حتی اگه دکترت واس اون بیمارستان نباشه؟؟من دکترم ی بیمارستان دیگه میشینه میخوام برم بیمارستان ی بیمارستان دیگه زایمان کنم میتونم؟

👩‍👧‍👧❤😍
2706