2733
2734
من حتی روی خودم کار نمیکنم انگار ب یقیین رسیدم ک افکارم درسته 😭

همین دیگ انگار دو تا جیز تو مغزه یکی میگ درسته یکی میگ غلطه من تراپی شرو کردم نمیدونم نتیجه بده یا نه

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین دیگ انگار دو تا جیز تو مغزه یکی میگ درسته یکی میگ غلطه من تراپی شرو کردم نمیدونم نتیجه بده یا ن ...

جواب داد ب منم بگو ولی من احتمالا برم پیشه روانشناس

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2731
2738
منم دارم فکرای تو درباره چیه ؟

همه چی 😑مثلا قبله خابه هزار بار گوشیمو چک میکنم قفلش میکنم باز بازش میکنم چک میکنم میگم باره اخره و دوبارهههه 

هیاهوی بسیار برای هیچ...
همه چی 😑مثلا قبله خابه هزار بار گوشیمو چک میکنم قفلش میکنم باز بازش میکنم چک میکنم میگم باره اخره و ...

این وسواس عملیه فکر خاصی مدام نمیاد تو سرت نتونی بیرونش کنی ؟ بعد چند وقته این شروع شده ؟

این وسواس عملیه فکر خاصی مدام نمیاد تو سرت نتونی بیرونش کنی ؟ بعد چند وقته این شروع شده ؟

فکر ک ببین مثلا یهو ی چیزی میاد تو ذهنم اگه انجامش ندم همش فکر میکنم ی اتفاق بد میوفته و انجامشم ندم حالم بده مثلا اخرین بارش همین چن دیقه پیش بود ک صورتمو برای ی زمانه مشخص گرفتم زیراب سرد و هنوز از شدت یخیش درد میکنه

شاید خ مسخره ب نظر بیاد ولی کسی ک شبیه منه درکم میکنه فقط

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2706