2733
2734
عنوان

پریودیم عقب میوفته چرااااا

180 بازدید | 27 پست

من بعد عروسی پریودام منظم بود تا اینکه برای عفونت دندونم آموکسی سیلین خوردم اون ماه ۲۰روز تأخیر داشتم،،ماه بعدی ک این ماه هست،،سرماخوردم و فقط قرص سرماخوردگی استامینوفن و شربت دیفن هیدرامین میخورم

ینی ممکنه بخاطر مریضی باشه یا مشکلی دارم خیلی ناراحتم 

زنم زنم زنم زنم زنم زنم زنم زنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از داروها که نمیتونه باشه. شاید از استرس یا فشار مریضیه. ولی چک کن کیست نداشته باشی

اتفاقا سرچ کردم عامل اصلی همین آموکسی سیلین بوده..کلا آنتی بیوتیک ها جلوی پریودی رو میگیرن.الانم اگه مریض نمیشدم هیچی نمی‌خوردم اما همش غصه میخورم نکنه نازا بشم

2738
از داروها که نمیتونه باشه. شاید از استرس یا فشار مریضیه. ولی چک کن کیست نداشته باشی

کیست اگه باشه پریود نمیشن نه؟من ۳،۴سال پیش داشتم ۴ماه پریود نشدم دکتر رفتم دارو خوردم رفع شد و حل شد همه چی عادی شد.الان میشم اما هرماه ۲۰روز و اینا عقب میزنم

اتفاقا سرچ کردم عامل اصلی همین آموکسی سیلین بوده..کلا آنتی بیوتیک ها جلوی پریودی رو میگیرن.الانم اگه ...

نه بابا نازا چیه. اصلا به این چیزا فکر نکن. من از وقتی یادمه نامنظم بودم. الانم بچم کنارم خوابیده 😁

آره عزیزم

حتما یه سر برو دکتر زنان 

انشالله که هیچی نیست عزیزم

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
کیست اگه باشه پریود نمیشن نه؟من ۳،۴سال پیش داشتم ۴ماه پریود نشدم دکتر رفتم دارو خوردم رفع شد و حل شد ...

ببین من از 18 سالگی پلی کیستیک بودم. خیلی وقتا هم با آمپول و قرص پریود میشدم. ولی همیشه زیر نظر پزشک زنان بودم و کنترلش میکردم. الانم از بعد زایمان دیگه منظم شدم ولی همچنان پلی کیستیکم. کیست در صورتی که بزرگ باشه خطرناکه. ولی کیستای ریز معمولا مشکلی ایجاد نمیکنن. فقط باید غافل نشی ازشون. ورزش کن. دارچین استفاده کن. ماهی و زیتون بخور. غذای چرب و کنسروی هم نخور

کلا کیست مزمنه. ممکنه هر چند وقت یه بار برگرده

ممنون عزیزم اگر کرونا نبود بارها دکتر میرفتم الان فقط بخاطر کرونا میترسم اینجا هنوز وضعیت قرمزه