2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنین

84 بازدید | 8 پست

همسر عصری تب شدید داشت رفت پنی سیلین زد،الان بدنش خیلی خیلی سرده علتش چیه

سلام و درود😁😁کاربر قدیمیم ولی نمیدونم به چه دلیل دوتا کاربریم ترکید،پس خواهش میکنم دهن منو باز نکنین که دیگه سیمکارت ندارم،باتچکر🙄🙄من عاشق ۳تامرد همزمان هستم،هَوَلَم خودتونین😛😛
سرفه نمیکنه؟

نه

سلام و درود😁😁کاربر قدیمیم ولی نمیدونم به چه دلیل دوتا کاربریم ترکید،پس خواهش میکنم دهن منو باز نکنین که دیگه سیمکارت ندارم،باتچکر🙄🙄من عاشق ۳تامرد همزمان هستم،هَوَلَم خودتونین😛😛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
تب و لز میکنه خب اگه پنی سیلین زده زود خوب میشه

نه تبش قطع شد حالش خوب بود سرحال شده بود الان خوابه دست زدم بدنش دیدم یه تیکه یخه انگار

استراحت کنه خوب میشه مایعات و ابمیوه زیاد بهش بده

میترسم دور از جونش کرونا باشه،

2738
میترسم دور از جونش کرونا باشه،

انشالله نیست حواست باشه خیلی طرفش نرو اگرم خوب شد نزدیکی نکن تا یک هفته من این اشتباهو کردم ک کرونا گرفنم از شوهرم

تو کرونا ادم حال ب حال میشه ی روز خوبه ی روز بد یک هفته بصبر کامل خوبه خوب ش بعد ..