2733
2734

من ۲۱م پریودیم تموم شد

دیروز خیلی کم لکه بینی داشتم

ولی امروز خونای خیلی تیره ازم اومد با لخته‌های قهوه‌ای

به نظرتون با این سرعت باردار شدم؟!

اصلا هم قصدی برای بارداری نداشتیم و جلوگیری طبیعی هم داشتیم

زمان  رابطه اگر همزمان با تخمک گذاریت بوده بعله امکانش خیلیه 

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زمان  رابطه اگر همزمان با تخمک گذاریت بوده بعله امکانش خیلیه

زمان تخمک گذاری کیه؟

من پونزدهم همین ماه پریود شدم تا ۲۱ هم یعنی تا شش روز پیشم پریود بودم

یعنی با این سرعت حامله شدم؟ الانم این لکه‌ها برای بارداریه؟

خونایی که امروز دیدی چرا باید نشونه بارداری باشه?

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
زمان تخمک گذاری کیه؟ من پونزدهم همین ماه پریود شدم تا ۲۱ هم یعنی تا شش روز پیشم پریود بودم یعنی با ...

بعد چجوری جلوگیری طبیعی می کنی؟ اصلا جلوگیری طبیعی این که زمان تخمک گذاری یا رابطه نباشه یا با کانوم زمان تخمک گذاری معمولا نیمی از دوره قاعدگی که معمولا ترشح اون زمان داریم حالا الان که گذشت ولی از ماه بعد می تونی کیت تخمک گذاری بگیری بعد یه مدت روزاش دست میاد اون زمانا رالبطه نداشته باشی حله 

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738
زمان تخمک گذاری کیه؟ من پونزدهم همین ماه پریود شدم تا ۲۱ هم یعنی تا شش روز پیشم پریود بودم یعنی با ...

نه پس احتمالا باردار نیستی  البته اگه سیکل قاعدگیت تغییر نمی کنه