2737
2734
عنوان

با این مشکلی که دارم پیر شدم به مولا.برام دعاکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رگال بگیر تخت رو جمع کن در بالکن رو باز کن  دیوارها رو رنگ کن خرج بتراش تا شوهرت ببینه بصرفه ن ...

تخت رو جمع کنم جا ندارم بزارم نصف وسیله های من و بچم خونه مادرمه حتی برا چادر بازیش تو خونه جا نداشتم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2728
سخته زندگی توی این شرایط  اینجوری ادامه بدی شوهرتم عادت میکنه توی این فسقل حا زندگی کنی و ب ...

حرفم رو گوش نمیکنه میگه همپای من نیستی تو مشکلات من ناراحتی اعصاب گرفتم حوصله کارای خونه رو ندارم

بهش بگو دیگه نمی تونی اینجوری زندگی کنی خسته شدی

البته یه وقت مناسب پیدا کن دوتا چایی بریز با ارامش باهاش صحبت کن یکم از سیاست های زنانه استفاده کن. بعد شروع کن به حرف زدن 

شوهرمن رو تو فکر بودن حساسه ببینه تو فکرم فورا میاد بغلم میکنه که خانومم چیشده بعد میگم 

البته اوایل اینجوری نبود ولی الان که ده ماه از عقد گذشته واقعا تغییر کرده

خانوم-آقاایوب
مطمعن باش هستن ادمایی ک شرایطشون از تو بدتره ولی شکرگزارن ....ی روز بشین ی کاغذ و قلم بردار 10 مورد ...

میگم کاش نداشتم بهتر با زندگی کثافتم کنار میومدم

2740
وقتی دوتا خونه داری دلیلی نداره انقد سختی بکشی .خوب آدم خونه پول و...رو میخواد برای آرامش 

همسر من نمیفهمه میگه همین که هر شب شام خوب بخوری یعنی زندگی و سر و دستت پر طلا باشه

بهش بگو دیگه نمی تونی اینجوری زندگی کنی خسته شدی البته یه وقت مناسب پیدا کن دوتا چایی بریز با ار ...

هرکاری فکرشو بکنی کردم دیگه دارم به رفتن خونه بابام فکر میکنم

2706