2733
2739
عنوان

خواستگار ندارم ، خیلی جلوی خودمو گرفتم به گناه نیوفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3680 بازدید | 188 پست

جالبه تو نی نی سایت همه سردن

😐💔

میل جنسی عیب نیست دوستان🤦‍♀️

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
یکم فعالیتهای اجتماعیتو زیاد کن خواستگارم پیدا میکنی مثلا یجا برو سر کار تازه مگه دانشجو نیستی؟؟ خ ...

ربطی نداره والا چرند بت معرفی میشه همه هم دنبال دوستی

شفای همه ی مریضا صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل ازدواجم یکسالی اینجور بودم هیچ وقت نفهمیدم چرا بعدش هم معمولی شدم هیچ وقت مثل سابق نشد ولی خب ...

ولی میل داشتن خیلی خوبه .البته  موقعی که متاهلی.من واقعا از خودم بدم میومد که چرا انقد میلم زیاده  همیشه خجالت میکشیدم بع کسی بگم ولی الان ارزوی اون حسارو دارم که بهم برگرده.انقد  سرکوب  کردم  که الان حسم مرده.من خیلی مذهبی بودم و هستم

برام دعا کنین

منم ۲۵ سالمه خواستگار داشتم سناشون بالا بود چیزی نیومد ب دلم بشینه مورد اوکازیونی نیومد میومد ازدواج مبکروم واقعا این نیاز جنسی اذیت کنندست 

شفای همه ی مریضا صلوات
2728
منم اینو از روانشناس ها شنیدم که میگن بعضیا زود به سن بلوغ میرسن و ین عقلیشدن تکمیل میشه برا ازدواج ...

مشکل اینه که هر کی تو هر سن و موقعیتی که باشه فکر میکنه الان عاقل ترین و بالغ ترین آدم دنیاست و تکمیل تکمیله 

اگه شما احساس میکنی که واقعا از اون استثنا ها هستی باز هم از مشاور کمک بگیر چون خودت نمیتونی درست تشخیص بدی اینو 

راه گناه رو مسدود کن

راه گناه منظورم چیه؟

راحت میتونم تو مجازی یا حقیقی ادم پیدا کنم

دخترم هستم ی نخ بدم تمومه

باز جلو خودم میگیرم💔

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2738
حرز کبیر  امام جواد هررررطلسمی رو باطل می‌کنه. از جاهایی که با آداب مخصوص ش مینویسن، بگیر ببند ...

عزیزم ولی منم میدونم که طلسم شدم چون خواهرمم شده بود و رفت باطل کرد

اما من چون غرور دارم همیشه میگم کشته مرده ازدواج نیستم روم نمیشه بگم بریم باطل کنیم

درصورتیکه من چندسالی میشه که حرز امام جواد اصل اصصصصل دارم🤦🏻‍♀️ ولی هیچ اثری نداشته

من به عنوان یک دهه ۶۰ نمیتونم درک کنم حرفاتون رو

شب خوس

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2706