2733
2734
عنوان

اسم دختر دریا خوبه یا باران؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 60 پست
منم دنیزو دوست ندارم مخصوصا اگه بزرگ بشه ولی با یاس خییییلی موافقم😍👌🏻

یاس اسم بچه خواهرمه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
وای چه دلیل قشنگی اوردی منم عاشق دریام🥺🥺🥺🥺😍😍😍 دریا خیلی خوبه خوشم اومد از تعریفت

فدای شما 🤩نینیتم مبارک باشه انشالا قدمش خیر باشه😍😘

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه😭😭😭ببخشید 😂😂😂 اسم خیلی قشنگیه ولی ن ب عنوان ایم دخترم شایدم من بد سلیقم😥😅

اوکی اقا همون باران و‌ دریا😂 

اونام قشنگن واقعا😍 ولی من یکم خاص پسندم

ترنم چیییی😁 اینکه طبیعته دیگه😜 اصلا بنظرم حرف ت شیکه برای اول اسم 

فداتمممممم🥰🥰🥰 اخه اسم باران یکم زیاده و اسم نوه عمم هست.دوس دارم اسم دخملی تک باشه.جنسیت بچه هم ...

عهههه واقعا؟😂 خب اونجوری باید چهار پنجتا خواهرشوهر تحمل کنم که😃😉

ارههه خیلی موافقم دیگه باران خییییلی زیاد شده

2728
اوکی اقا همون باران و‌ دریا😂  اونام قشنگن واقعا😍 ولی من یکم خاص پسندم ترنم چیییی😁 این ...

من دوست دارم تو اسم حرف ی و آ باشه  مثلا دریا باران لیلا همشون آ داران یا ی دارن 

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
فدای شما 🤩نینیتم مبارک باشه انشالا قدمش خیر باشه😍😘

مرسی جونم انشالله قسمت شما بشه دریا خانم

آلاله  آسمان  ارغوان  برفین  بهار  پاییز  ترلان خزان درسا سلین  ساحل شبنم شکوفه صحرا طلوع  کاملیا  گندم مهرسا مروارید

ایناهم هستن گلم بازم البته هست اگه خواستی پیشنهاد میدم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
آلاله  آسمان  ارغوان  برفین  بهار  پاییز  ترلان خزان درسا سلین  س ...

خدا نیکان جونو برات حفظ کنه اقای مهندس بشه ایشالله مرسی گلم خیلی لطف داشتی بهم

خدا نیکان جونو برات حفظ کنه اقای مهندس بشه ایشالله مرسی گلم خیلی لطف داشتی بهم

ممنونم عزیز دلم❤❤❤همچنین دختر شما ان شالله سالم و صالح باشه و خانم دکتر بشه😘

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

باران 😍

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...