2737
2734
عنوان

اسم دختر دریا خوبه یا باران؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ ک چقد من عاشق اسم دریا ام😍😍😍😍

جدی😍😍😍😍 من خیلی سخت اسم دختر پسند میکنم یه لحطه یاد دریا و باران افتادم

دریا بعدا اسمش خراب نمیشه؟؟ ازین لحاظ که اوایل چون کوچولوعه دریا ب نینی میاد ولی بعد ک بزرگ بشه بنظرت بازم میاد؟؟؟

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
اولیش چی بود؟ خوش بحالت دختر داری😍

بهار خانوم عشق مامانش🥰🥰🥰

الهی ک قسمتت شه گلی.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
اینی که میگم بزار هم شیکه هم کمه  بچت که تو فامیل فقط رفت امد نمیکنه تو جامعه زیاد شدههه باران ...

اوخی ترمه خوبها ولی سلیقه من نیست سلیقه ایه دیگه

..

من مثلا لیلا دوسدارم دریا دوسدارم باران دیگه نسیم ساحل 😂😂😂😂فک کنم اگ زیاد بچه بیارم طوفان بپا میشه😂😂😂😂باران ساحل دریا 😂😂😂

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
جدی😍😍😍😍 من خیلی سخت اسم دختر پسند میکنم یه لحطه یاد دریا و باران افتادم دریا بعدا اسمش خراب نمی ...

من اگه باردار شم و  بچم دختر بشه حتما دریا میزارم چون اسمش بهم آرامش میده😍بنظر من که خوبه 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       
بهار خانوم عشق مامانش🥰🥰🥰 الهی ک قسمتت شه گلی.

عزیزمممم😍 باران بیشتر به بهار میاد خدا نگهش داره😍

من بیست سالمه مجردم ولی اگه بدونم نی نیم دختر میشه همین فردا ازدواج میکنم :))

مامان و خواهرم بچه اولشون پسر بود اخه

من اگه باردار شم و  بچم دختر بشه حتما دریا میزارم چون اسمش بهم آرامش میده😍بنظر من که خوبه  ...

وای چه دلیل قشنگی اوردی منم عاشق دریام🥺🥺🥺🥺😍😍😍 دریا خیلی خوبه خوشم اومد از تعریفت

2738
دنیز یکم لوس نیس ؟؟؟

به نظر من که نه،اگه میخوای اسم از طبیعت باشه نهال و نسیم و یاس و یاسمینا و رزا و برکه و گلبرگ هم خوبن

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
ترانه چی؟🤩

نه😭😭😭ببخشید 😂😂😂 اسم خیلی قشنگیه ولی ن ب عنوان ایم دخترم شایدم من بد سلیقم😥😅

به نظر من که نه،اگه میخوای اسم از طبیعت باشه نهال و نسیم و یاس و یاسمینا و رزا و برکه و گلبرگ هم خوب ...

منم دنیزو دوست ندارم مخصوصا اگه بزرگ بشه

ولی با یاس خییییلی موافقم😍👌🏻

به نظر من که نه،اگه میخوای اسم از طبیعت باشه نهال و نسیم و یاس و یاسمینا و رزا و برکه و گلبرگ هم خوب ...

برکه هم ب لیست اضافه شد 

تالا دقت نکرده بودم اسمایی ک دوست دارم از طبیعت میاد ...بازم ازین اسما اگ میدونی بگو عزیز

عزیزمممم😍 باران بیشتر به بهار میاد خدا نگهش داره😍 من بیست سالمه مجردم ولی اگه بدونم نی نیم دختر م ...

فداتمممممم🥰🥰🥰

اخه اسم باران یکم زیاده و اسم نوه عمم هست.دوس دارم اسم دخملی تک باشه.جنسیت بچه هم به خواهر مادرت مربوط نیس گلی.بیشترش مربوط ب همسر محترمته ک الان معلوم نیس کجا داره خروپف میکنه😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
برکه هم ب لیست اضافه شد  تالا دقت نکرده بودم اسمایی ک دوست دارم از طبیعت میاد ...بازم ازین اسم ...

باشه عزیزم الان میگردم چندتا دیگه هم بهت میگم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه