2737
2734

کاملا موافقم برای اثباتش می تونید یه نگاهی به بچه های موفق تر بندازید دیگه زمونه ای نیست که برادر و خواهر داشتن نعمت باشه

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما هم تصمیم داریم بچه ی دوم نیاریم.

زمان زیادی برای یه بچه می تونیم بذاریم و در عین حال از نظر کاری و فکری خودمون هم پیشرفت کنیم با دوتا بچه همچین امکانی نخواهیم داشت و نمی تونیم به اندازه ی کافی زمان صرفشون کنیم.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
کاملا موافقم برای اثباتش می تونید یه نگاهی به بچه های موفق تر بندازید دیگه زمونه ای نیست که برادر و ...

یدونه دختر دارم 

دیگه واقعا نمیخام 

دوسالو نیمشه اطرافیان فشار میارن ک الان وقتشه و این حرفا

2738

مخالفم

چون بچه های الان به اندازه کافی تنها هستن

تو امارتمانها محبوسن زیاد بافامیل در ارتباط نیستن

بهترین همدم وهمبازیشون همون خواهر برادره

واینکه لذت داشتن خواهریابرادر از داشتن تمام اسباب بازی ها وامکانات قطعا بیشتره

با اینکه خودم راحتترم اگر بچم تک فرزند باشه اما دوس ندارم خودخواهی کنم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ن مخالفم 

چون فک کن دور از جونش اونم ی چیزیش بشه خوب دیگ فرزندی نداریم بهش دل ببندیم

یا نه بزرگ بشه ماها بمیریم کسی نیست از خانوادش

و اینکه کلا خانواده پر جمعیت دوست دارم مثلا پول داشته باشم سه تا بچه میارم نداشته باشم دوتا

2706